Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik lehet baba?

7 napja késik lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Július 1.én hagytam abba a gyógyszert, 28 napos ciklusidőm volt mindig. Most 33 lett és aug.6 volt meg utoljára az volt a menszesz első napja. Most a 33 naphoz nézve 7 napja késik a teszt negatív volt. Szerintetek lehet baba? Volt hányingerem is délután, fáradékonyság sokat van, de mást nem nagyon fedeztem fel. Szeretnénk babát. Meddig teszteljek szerintetek? és Melyik a legjobb teszt most? Nagyon köszönöm

2020. szept. 14. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
az én tapasztalatom az, hogy a gyógyszer nagyon fel tudja borítani a dolgokat, lehet, hogy kimarad 1 menzesz. De bőven tesztelhetsz már, ha 7 napja késik, bármelyiknek ki kellene mutatnia, reggeli első vizelet a tuti
2020. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem tesztelsz?

Ha negatív, akkor szinte biztos nincs baba, hacsak nem tolódott több mint egy hetet az ovud, de akkor meg nem is késik.


Másrészről a gyógyszer bizony fél évig is képes bonyodalmakat okozni, ahogy az első is írta.

2020. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem tegnap negatív lett, holnap reggel fogok megint. Olvastam sok helyen, hogy később is kimutathatja a teszt. Ezért is reménykedem. Köszönöm a válaszokat Nektek :)
2020. szept. 14. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évig szedtem gyógyszert egyhuzamban és mégsem borult fel a ciklusom miután abbahagytam. Következő hónapban kb 3-4 napot késhetett...utána meg már csak azért teszteltem, mert furcsa volt, hogy kb 2 hete nem jön meg...terhes voltam.
2020. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn 4 èvig szedtem a gyógyszert ahogy abbahagytam rögtön vissza àllt 30-31 napra ahogyan volt a bogyó elött.
2020. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annak mutatja ki később akinek később volt ovuja tehát a mensije még csak nem is késett. Ugye ezt sajnos aki nem nézi az ovu napját nem tudhatja biztosra. Ha úgy érzed, hogy több mint egy héttel később volt ovud, tehát annyival később lenne mensid illetve akkor is együtt voltatok, akkor lehet reménykedni. Egy biztos, hogy ovu után 11-12 nappal már mutatja a teszt a terhességet. Volt egy kérdés is ezen a téren, és ott is egyértelmű lett, hogy fixen tudva az ovut, már nem várt előtt bizony pozi lesz a teszt legalább halványan. Nyilván, ha késik az ovu később lesz pozi a teszt mert később lenne a mensi is :)


Tehát van esélyed? Meg leginkább azoknak lesz kései pozi, akiknek össze vissza ciklusai vannak, 30-40-50 napok felváltva és nem teszteli az lh-t De az meg már szintén más tészta.


Normál ciklus mellett egy hét késésnél negatív teszt az negatív. Késni késhet azért, mert mondjuk nem történt ovuláció.

2020. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia :) köszönöm a segítséget. Június óta vezetek egy naptárat, applikáció és ott 25. írt ovut. Bár az is lehet, hogy késett az ovu. Várok még, de kérek időpontot dokihoz. Reménykedem azért, mert hátha később volt az ovu :) Heti kétszer voltunk együtt az elmúlt egy hónapban. szept. 5 én is pl. és 8. jelzett, hogy dátum szerint akkor kellett volna megjönni. Elképzelhető, hogy azért nem jött meg mert akkor fogant? Nagyon köszönöm Nektek
2020. szept. 15. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!