Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek lili-vel?...

Mikor tesztelhetek lili-vel? Ez a 26. napom és 18 napomon volt pém

Figyelt kérdés
fáj a mellem 1 hete és kicsit menzis érzésem van.
2008. nov. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a 18 napodon volt pé, akkor még lehet, hogy a mensi elmaradásakor sem mutatja ki, mert a hcg emelkedéséhez napok kellenek onnan is.

Szóval , ha nem jön meg, akkor még 2-3 napot szerintem várj, hogy ne pazarolj tesztet, mert egy nega úgysem fog megnyugtatni, ha már nem jön meg. A lily egyébként nekem is a mensi utáni 4. napon mutatta, előtte volt pozitívam két nappal ONE STEP-el, de alhasználtam a lily-t is, mert miért ne, ha volt.

2008. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor december 3-án nem kellene megjönnie és rá 4 napra tesztelhetek?aza december 6-án.
2008. nov. 27. 18:51
 3/4 Grófházy ***** válasza:
nekem a nemvárt mensi első napjának délutánján,olyan piros lett.... :)
2008. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a nem várt előtt teszteltem vele 2 nappal és nekem már halványan kimutatta! Bár szerintem mindenképp várd meg hogy késik e mert az a biztos! Drukkolok!

39 hetes kismama

2008. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!