Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat a mellbimbóm,...

Mitől fájhat a mellbimbóm, egyszerűen ha hozzá érek végem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem feltétlenül gondolok terhességre, de az az igazság hogy már kb. egy éve nem fáj a mellem ha megjön, sem előtte, sem utána. Ma van két hónapja hogy jobb oldali petefészek gyulladásom volt. Amikor kijöttem a kórházból, akkor rá pár napra meg is jött. Aztán a múlthónapban is megjött igaz késett majd 3 napot. Egy kicsit aggasztott hogy nem olyan volt sem a színe sem a mennyisége mint szokott..Nagyon darabos volt és inkább barnás, mint pirosas. Elméletileg még egy bő hetem van hogy megjöjjön..De annyira zavar hogy ennyire fáj a mellem, csak a mellbimbóm. De komolyan ahhoz hozzá sem bírok érni. Régebben nem így fájt a mensi közeledtével. Segítsetek kérlek. Normális lehet, ne aggódjak vagy lehet a mellnek gyulladása aminek a következménye a bimbó érzékenysége, fájdalma.
2010. aug. 6. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nőknél szokott ilyen lenni. Ez teljesen normális. Nekem is volt már, hogy hozzá sem bírtam érni, még azt sem bírtam ha melltartó volt rajtam, csak ültem egy vékony kis topban. Áldottam az istent, hogy pont téli szünet volt. 1 hét után elmúlt. :)
2010. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van. Csak tényleg már nagyon rég nem volt problémám a mellfájdalommal. Most meg olyan szokatlan. Meg hát az hogy régen az egész mellem fájt, most meg csak a bimbóm. Azért köszi :)
2010. aug. 6. 18:35
 3/9 anonim válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy babás vagy?Elég érdekesen alakult az előző menzeszed ahogy leirtad.Ha nem olyan mennyiség volt,és ha Te is észrevetted hogy valami változott,akkor javaslom hogy csinálj egy tesztet.Esetleg hányinger vagy valami más tünet nem kisérte?
2010. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy babás lenne. Ez normális a nőknél. Am meg először is nem a hányinger jön, hanem az a bizonyos "mindjárt meg fog jönni" érzés, meg a has nyilallások. Aztán ugye szagundor, hányinger stb. :) De sztem csak hormonális változás. Mondjuk nem tom mennyi idős vagy. De biztos, ami biztos csinálj egy tesztet.
2010. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom..Gondoltam rá hogy lehet. De ugye nagyon sok helyen azt mondják, (írjak) hogy a terhességi vérzés nem darabos és nincs meg napokig, nekem kb. 3-4 napig szokott tartani, és akkor is megvolt igaz inkább 2-3 napig nem sok.Hát nem tudom. Lehet hogy valami hormonális probléma, vagy tényleg csak visszatért a mensis mellfájdalmam, csak másképp.
2010. aug. 6. 19:04
 6/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok egyébként. Ami biztos nagyon jól ismerem a testem jelzéseit, legalábbis mindig odafigyelek rá. Bár lehet hogy most tréfál velem. Ja és bocsi, az előbb a kérdésre nem is válaszoltam. Hányinger nincs. Csupán ma volt egy kis gyomorfájdalmam (mintha égne) evés után.
2010. aug. 6. 19:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Hasi nyilalások vannak. Meg kb egy hete mindennap előjön a peteéréses időszakban lenni szokott méhösszehúzódásos alhasi fájdalom. De az szokott lenni.
2010. aug. 6. 19:10
 8/9 anonim válasza:
azóta mi történt ? :)
2013. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kisharkály válasza:
sziasztok egyhete fáj a gyomor szájam meg a mellbibóm 2 hete volt menszeszem ez lehet terheség köszönöm a vállaszokat
2015. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!