Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bár 4 napja késik, a tesztem...

Bár 4 napja késik, a tesztem negatív, mégis sokszor érzem a méhem körül szúrós érzést. Tegnap fehér folyásom volt. A mellem nőtt, de híztam is mostanság, szóval az lehet amiatt is. Szerintetek, lehet még + a teszt a héten?

Figyelt kérdés
10.-e körül volt peteérésem, tüszőrepedésem nem tudom mikor volt...szeretnénk babát a férjemmel..
2010. nov. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet igazából, mert egyénfüggő ez a dolog, legalább is szerintem.
2010. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 10-én volt peteérésed, vagyis akörül, akkor már pozitívat kéne mutatnia a tesztnek. A hízás nem lehet terhesség miatt még ennyire az elején. Pár nap múlva, ha nem jön meg, ismételd meg a tesztelést, ha az is negatív, akkor tuti nem vagy terhes.
2010. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mindkét terhességem késői peteérésből lett, így nekem kb. 1 héttel a nemvárt után lett pozitív a teszt. Ebből kiindulva még neked is lehet pozitív. 100%-ig biztos vagy benne, hogy 10-e körül volt ovulációd?
2010. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a dokimnál 12.-én voltam és azt mondta 1-2 napja volt...hát.....innen gondolom, de én nem érzem meg...bár 13-14-15.én szurkált a jobb oldali petefészkemnél, de lehet beképzeltem
2010. nov. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!