Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal 2-éve próbálkozunk...

A párommal 2-éve próbálkozunk családalapitással, de sajnos eredménytelenul. A nőgyógyász hatrahajló méh-t diagnoztizált nála. Van olyan akinek ugyan ilyen problémával összejöt a baba, és ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hatrahajlo a mehem, de a 3 terhessegem harmadik-elso-harmadik honapban osszejottek. (A kozepso sajnos korai vetelessel vegzodott, de egyaltalan nem emiatt).

Szoval ez onmagaban nem okoz akadalyt.

2017. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott nagyobb gond lesz. Hátrahajló méh "ellenére" első hónapban terhes lettem.
2017. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A hátrahajló méh nem diagnózis. Mármint ez kizárólag szerintem nem lehet oka a sikertelenségnek. Sok nő él ilyennel és van gyereke. Nekem is.

Érdemes lenne első körben a hormonokat megnézni.

2017. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

Nos,először is "méhet", és nem pedig "méh-t"!

Másodszorra pedig,a hátrahajló méh,az nem akadály a teherbeeséshez!

2017. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tudtam meg hogy hátrahajló a méhem, amikor a harmadik terhesség után visszamentem a 6 hetes kontrollra (mert az akkori nőgyógyászom volt az első, aki érdemesnek tartotta velem ezt az infót megosztani, sőt Uh-n meg is mutatta). Tehát három gyerekem született úgy, hogy max. a 4. próbálkozós hónapban terhes lettem. Úgyhogy ha az én esetemet nézzük, akkor ez nem lehet akadály.
2017. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Egy biztos, hogy nem emiatt nem jön a baba. Nekem is az van , 7 es 4 honap alatt estem teherbe ! Elso is azert tartott addig mert kiderult meg eleg koran h nincs peteeresem. Parodnal valami mas baj lehet. Vagy ami mostanaban gyakori h a férfi spermiumán kell javítani.. elmentel mar vizsgalatra h megtedd azt a gyerekért, amit a párod?:) drukk
2017. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a gond, biztosra veheted. A tesómnak 2-szer is elsőre sikerült. Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy x lábad van, mennyi idő után jöhet a baba.

Váltsatok dokit, ha csak ennyire volt képes, és kérjetek teljes körű kivizsgálást. Neked is, meg a párodnak is.

2017. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ez lehet a gond, ez nem betegség. Nekem is összejött fél év alatt.
2017. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Anyukámnak is hátrahajló van, még is fél éven belül terhes lett többször is.


Nekem is hátrahajló, nekünk 7 év volt, de csak mert IR és pajzsmirigy gondom van... amint kiderültek a gondok 3 hónappal rá terhes maradtam.


A hátrahajló méh nem akadály, ez csak valami mendemonda....


31hkm

2017. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok. Elarulná valaki mert csak én vagyok lepontozva?!..

En hulye meg mindenkinek zoldet adtam, mert ismeros a helyzet... na m1

2017. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!