Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki mostanra "nem...

Van valaki aki mostanra "nem várja"? Kinek milyen tünete van esetleg? Megoszthatnánk "aggodalmainkat" :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem van valaki akivel "együtt izgulhatunk" ebben a hónapban is!🤗

2020. szept. 17. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 Barbie03 ***** válasza:
Sajnálom 4-es,akkor megy a drukk a következő hónapra :) 9-es írj majd ha van fejlemény :)
2020. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Sajnálom 4es fel a fejjel! 9es megy a drukk! Éjjel már azt álmodtam hogy megjött... Szörnyű 😅 hasszurka, derékfájás(egész nap, főleg egy ponton) meg van, görcsölni még nem görcsölök, émelygek és nem vizes még a folyásom pedig az szokott lenni, de ez nem jelent még semmit láttam már mindent is😅 26.ciklusnapom van általában 30naposak!de olyan lassan telik az idő 😔
2020. szept. 18. 11:41
 23/64 Barbie03 ***** válasza:
22-es nekem is ugyanezek a tüneteim. Mikorra nem várod és mikor tesztelsz először? :)
2020. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Kedd-szerdára nem várom! Nem tudom nem merek 😅😁van itthon egy 25ml-is x-epil nem tervezek másikat venni ellőni se akarom hamar főleg hogy nem túl érzékeny, de annyi negatív tesztet láttam már 😔 Te mikorra tervezed?
2020. szept. 18. 12:43
 25/64 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező :) neked is és a többieknek is szurkolok :) nekem is ugyan ezek vannak has szurka,derékfájás,émelygés annyi hogy nekem krémes folyásom van néha szóval nem bő csak éppen hogy de nem rendszeresen.nem tudom mitől lehet..
2020. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Nekem egy napja,, késik,, de ma megjelent a picit fehér de vizesebb folyás. Mindig ez a jele a mensinek. 1 éve próbálkozunk.
2020. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

Köszönöm, majd jelentkezem :)

Sok sikert nektek is és kitartást a következő napokra 🤞


4es

2020. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 Barbie03 ***** válasza:
24-es. Én holnap reggel lvök egy 10-es tesztet szerintem,ha azon nincs semmi akkor várok hogy kimarad-e. Ma nagyon gáz a derekam, folyamatosan érzem a nyomást,a fájdalmat és tipikusan megjön érzésem van. Ennyire nem szokott előre jelezni a mensi. Persze lehet annyira babás szeretnék lenni,hogy csak beképzelem. Majd kiderül! Drukkolok neked is :)
2020. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek! Nekem holnap kellene megjönnie és igazából pont most jöttem rá, hogy én mindig szoktam előre érezni a menstruációmat, de most semmit nem érzek és nem is volt az elmúlt napokban sem tünetem. Na majd kiderül. Ha holnap nem jön meg, akkor vasárnap tesztelek :)
2020. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
9es vagyok. El múlt a has szúrka menstruációnak semmi jele..veletek miujság?
2020. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!