Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői ovu vagy terhesség?

Késői ovu vagy terhesség?

Figyelt kérdés

32. napon vagyok.


Általában 27-29 naposak a ciklusaim. Egész ciklus alatt nem volt termékeny nyákom, sőt 19. naptól 25/26 napig enyhén barnáztam, ami csak szex közben volt szembetűnő, ugyanis se WC papíron, se tisztaságin ez nem látszódott.


Tegnap azaz a 31. napon már csináltam egy tesztet, mivel nem értem a jelenlegi ciklusom. Nincs szokásos mellfeszülés, alhasi fájdalom, se semmi megszokott PMS tünet.


Ma reggel megnéztem magam(32. nap) és kb semmi folyás csak a méhszáj környéke ilyen furcsán csúszós volt, mint a termékeny napokon, de nem akkora nagy mennyiségben, csak éreztem az ujjammal.. volt még egyetlen egy db LH tesztem, mondom megnézem és pozitív lett. Viszont olvastam, hogy jós tesztként is tudna szolgálni?


Segítsetek mert már nem értem ezt a ciklust😅


Annyit hozzátennék, hogy a ciklusom 14. napja környékén használnom kellett gynophilus-t, mert teljesen váratlanul elkezdtem lent viszketni és fájni a szex.


Segítsetek lányok ezt kibogozni😊


Köszi 23/N



máj. 14. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy terhessegi tesztet, de eredménytől független érdemes lehet időpontot kérni dokihoz
máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már csak aegy terhességi teszt segít
máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam, hozott be párom tesztet, negatív lett. Hát nem tudom, hozzá szeretném tenni az április egy nagyon hajtós, feszült hónap volt 2 munkahely és a mindenhova megfelelni vágyás végett.. hátha csak a kedves kortizol szint zavart most be.
máj. 14. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A a hcg teszt negatív akkor az lh nem terhességet mutat, nekem hcg is mutatta mikor az lh félig olyan lett mint a kontrol csík, vagy késői ovu vagy megj{n néha mensi előtt is magasabb a lh szint
máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam Hcg tesztem, szintén negatív lett. Viszont délelőtt folyamán úgy fájt a derekam és a jobb oldalam, mint 2 éve vizsga időszak alatt, amikor sajnos a peteérésem nem ment végbe és ciszta keletkezett. 😔 Munka közben elmúlt, mert már nem volt időm “elemezni magam”.
máj. 15. 17:11
 6/6 A kérdező kommentje:
17 nap késéssel megérkezett a várt😊
ma 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!