Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki mostanra "nem...

Van valaki aki mostanra "nem várja"? Kinek milyen tünete van esetleg? Megoszthatnánk "aggodalmainkat" :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem van valaki akivel "együtt izgulhatunk" ebben a hónapban is!🤗

2020. szept. 17. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
72%

Én, hétvégére

Egyenlőre annyit érzek hogy a mensi előtti görcsök nincsenek, pedig előtte egy héttel már görcsölni szokott a hasam

2020. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
32%
Na már megint.
2020. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Nekem elvileg még 6nap a nem vártig, de derékfájás szúrka mindenhol meg van, az előbb bőgtem is😅 10 hónapja próbálkozunk... Úgy utálom már a negatív tesztet😒 Ti mióta próbálkoztok? Első baba lesz?
2020. szept. 17. 15:08
 4/64 anonim ***** válasza:

Szia! Holnapra nem várom, egyelőre nincs tünet hogy jönne. Mai tesztem negativ sajnos, hőm leesett, szóval max a csodában bizhatok. 😂 Második baba,április óta próbálkozunk élesben, gyakorlatilag 1 éve nem vigyázunk annyira.


27N

2020. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
Első baba lenne, egy éve próbálkozunk
2020. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Menzesz előtt milyen szokott lenni a folyásotok? Nekem már van 2 fiam! Menzesz tünetek voltak mindkettővel! Elsővel figyeltem a hőm nem esett le nem vártkor és baba lett! Másodiknál nem figyeltem mikor meg kellett volna jönnie barna pecsét volt csináltam gyors tesztet és pozitív volt ennek már lassan 9 éve... Folyamatosan éhes vagyok szúrkál a hasam derekam, de nekem menzesz előtt is dettó ugyanez van!
2020. szept. 17. 16:08
 7/64 anonim ***** válasza:

A fiam becsuszott gyerek, szóval gőzöm sincs mi volt, meg már 10 éve volt. Volt egy másik terhessegem, vele sem figyeltem semmit elsőre osszejott, néhány nap késés után lett pozitív a teszt. Őt viszont elvesztettem.

Most krémes, mensi előtt száraz szoktam lenni általában, de erre nem adok annyira. Mindig kicsit más.

2020. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg mindig más nekem legtöbbször vizes, de volt már olyan is hogy krémes! De amikor az ember szeretné annyi mindent képes produkálni!nekem menzesz előtt kb jó másfél héttel már pms tünetek vannak!
2020. szept. 17. 16:21
 9/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én 20.ára nem várom. 2.baba lenne. Nekem annyi a "tünetem" hogy szurkál görcsölget a hasam illetve nagyon megnőtt az étvágyam ami rám nem jellemző,illetve a sós ételeket kívánom nagyon

Krémes folyásom van néha..Nekem a menstruáció előtt nem szokott napokig görcsölgetni a hasam csak előző este mielőtt megjön illetve az édeset szoktam kívánni. Holnap reggel tervezek tesztelni predictor tesztel. Sok sikert kívánok nektek :)

2020. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Megy a drukk Neked🤗 Írj majd, hogy mi volt 😊
2020. szept. 17. 18:17
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!