Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi késés, negatív teszt...

Mensi késés, negatív teszt mégis volt baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt olyan köztetek akinek késett a menstruációja de negatív volt a tesztje aztán mint kiderült mégis terhes volt? Vagy esetleg az első pár napban negatívat tesztelt egy héttel később pozitívat?

Jelenleg 3 napja késik, tesztek negatívak, van pár gyanús tünet ami furcsa, természetesen védekezés nélkül éltem nemi életet. Ciklusaim viszonylag hosszabbak, 30 naposak. Az orvosi vizsgálattal még vàrnék pár napot. Lehet vajon baba vagy a tesztek tuti biztosak? Köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 17. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes. Az orvossal meg bőven ráérsz, ha véletlen mégis terhes lennél, akkor se látna semmit még vagy 2 hétig.
2020. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem júliusban akkora stressz ért, hogy 2 hetet késett a menstruációm. Amúgy urzinollal hoztam meg.

Egyébként voltam már életemben elég sokszor stresszes, de ilyenre nem volt még példa.

Én csak onnan tudom, hogy nem voltam terhes, hogy férfinak még a közelében sem voltam.

2020. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs benned terheshormon (ezt nézi a terhességi teszt).
2020. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2020. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem késői peteérésem volt (szabályos, 28 napos ciklusnál). 3 nap késésnél negatív volt, 10 nap késésnél "megjött" (erősebben és ugyanúgy hétnaposan, mint a mensim szokott), 3 héttel később kiderült, hogy 7+3 hetes terhes vagyok.
2020. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!