Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitas. Mensi keses....

Megszakitas. Mensi keses. Negativ teszt?

Figyelt kérdés
Tehat megszakitast alkalmazunk mindig, utolhara 2 hete voltunk egyutt, peteeres kornyeken is. Nem gyanakodtam terhessegre eddig, mert mar van egy fiam, es vele mar mensi elott ereztem hogy valami van, es 1 napot kesett vettem tesztet, eros pozi. Most kicsi mellfeszules van, 3 napja kesik, 2 negativ teszt, 1. Delutanibol, 2. Reggelibol. Es nem ertem mi lehet, mert soha nem kesett, csak mikor a fiammal lettem terhes. Semmi gorcs, pedig nekem erosen jon mindig mar 1 hettel mensi elott de egyetlen egyszer se ereztem, viszont a terhes tunetek mint fiamnal mensi keses utan egybol jott a hanyinger, meg a faradtsag, savassag, hasmenes, puffadas. Ugyanezek vannak most de a mensi gorcsok nincsenek, semmi barnazas, semmi az egadta egy vilagon. Lehet koran teszteltem? Dehat a fiamnal 1 nap keses utan mar kimutatta egyertelmuen.
2018. okt. 17. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ugye nem feltétlen a menzi ideje számít, hanem a fogantatástól számított idő. Ha később van peteérés mint félidő, akkor fordulhat elő, hogy nem jön meg, de negatív a teszt.szerintem ez ritka, de van ilyen. A másik meg, hogy egészséges nőnél is előfordulhat, hogy késik, kimarad minden különösebb ok nélkül. 16 éve menstruálok, egyszer velem is előfordult, hogy 12 napot késett. Teszteltem ezerrel, nyilván nega. Rohantam az orvoshoz, megvizsgált, semmi gond, megnyugtatott, hogy van ilyen. Szóval most nem lettél okosabb :D
2018. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert koszi a valaszt! 😁
2018. okt. 17. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg megszakítást alkalmaztatok, tehát időben kiszallt akkor jóformán esélytelen a terhesség.

előfordulhat hogy különösebb ok nélkül késik a vérzés. Vagy mivel nagyon érzékeny rendszer, befolyásolja kb. minden. Frontok, stressz, stb.

2018. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!