Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Később lehetett az ovu, ha...

Később lehetett az ovu, ha mensi késés után 2 nappal még negatív a teszt, de 4 nap után gyenge pozitív?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban 26 napos volt a ciklusom, így most is akkorra nem vártam. A 30. ciklusnapon negatív lett a teszt a 32. napon már pozitív. Ebben a hónapban használtam először ovulációs mikroszkópot, ami a 13., 14. napokon tökéletesen páfrányos képet mutatott, így a 14. napon együtt is voltunk, majd a 17. napon megint össze bújtunk. X epil 25 ml tesztet használtam. Köszönöm

2016. ápr. 4. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet. A mikroszkóp nagyon becsapós. 3 hónapja használom, SOHA nem volt pácrányos... 5 hetes kismama vagyok. Ilyen alapon bármi lehet. Tesztelj két nap múlva is.
2016. ápr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már én is 5 hetes kismama vagyok 😊
2016. ápr. 5. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szuper! Gratula :)
2016. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!