Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Később volt ovu,kesőbb van a...

Később volt ovu,kesőbb van a nemvárt?

Figyelt kérdés

18.-án van mindig a menzeszem napja,nem védekezünk babát szeretnénk,4-én volt(naptár szerint) az ovum,pontosan nem tudom,mert nem lh tesztelek,nem görbézem.

4.-től éreztem folyamatosan az ovus fájdalmat,így lehet hogy később volt ovum,akkor később is lenne a menzeszem?

Jól tudom?Eddig mindig 18-án volt meg így nem tudom mikor tesztelhetnék.

Gondoltam hétvégén tesztelek,de nem tudom hogy elötte érdemes lenne.



2020. szept. 21. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod pontosan mikor volt az ovu, csak gondolod, akkor nem lehet megmondani. Ha máskor is szoktad érezni, akkor lehet, hogy később volt, akkor késik a menzesz is. De ha később is lett volna, már nyugodtan tesztelhetsz szerintem.
2020. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy mindig 18-án van a menzeszed, az nem a naptárhoz igazodik. Ovuláció plusz 12-16 nap a vérzés.
2020. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nincs olyan, hogy minden hónap 18-án van mensi, mert akkor nem állandó hosszú, már csak azért sem mert minden hónap más hosszú.


Ha nem nézed teszt segítségével nem tudhatod mikor van ovu, utólag mensitől visszaszámolva sacc per kábéra be lehet lőni. Ahogy fentebb írták, mensi napjától visszaszámolsz 12-16 napot és valamikor ott volt ovu, ha volt. Tünetek megelőzhetik az ovut illetve utána is lehetnek, így az sem egy fix dolog.

2020. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!