Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik homeroznek es ovuteszteln...

Akik homeroznek es ovutesztelnek mutatnanak nekem görbéket? Nem baj ha nem terhes görbe.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennek a pozi teszttol mikor es hogyan ugrik meg masnak a görbéje. Nekem erdekes modon a negativ utan 2 nappal van barmi fele emelkedes. Nem igazan tudom eldonteni, hogy tenlyeg olyan sokara is reped, vagy egyszeruen az elso 2 napba meg nem megy fel a hőm.

A legyetek egyutt amikor jol esik kommentektol KONYORGOM kimeljetek. Az mar evekkel ezelott (is) megvolt :D


2020. szept. 22. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó 3 ciklusom melyből az utolsó lett babás :)

Azért is néztem mindent, mert ekkor kezdtem el végre az IR-re is gyógyszert szedni. Pajzsmirigyre már majdnem egy éve szedtem. Utolsó megfigyelős ciklusban lettem terhes, tovább nem akartam folytatni, mert már majdnem 7 éve próbálkoztunk és kezdett elegem lenni. Erre bumm :D Hozzáteszem volt progreszteron nézetve 7 nappal ovu után és alacsonyka csupán 27 lett. A görbémen sem emelkedett ovu után olyan szépen a hőm mint szokott, így kicsit úgy voltam vele ez a hónap tuti sikertelen. Volt már magasabb progis ciklusom is. Aztán rosszul lettem XD


20. napon volt pozi ovu teszt:

[link]


18. napon volt pozi az ovuteszt

[link]


16. napon volt pozi az ovuteszt, 27. napon késő délután halvány pozi hcg teszt.

[link]

2020. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, egyébként nyugi, 3 nap alatt kell emelkednie a hőnek, ha neked ez csak a harmadik nap látványos az még tökéletes, a lényeg, hogy utána alaphő felett legyen minél jobban :)
2020. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hu de jo, koszi szepen. En is IR es pajzsmirigyre szedek gyógyszert3 honapja, es pont elozo ciklusban vplt 21.napi verkepem, szoval kovetve vagyok :D csak ezt a reszetnem értettem :) koszi, hogy irtal!! Es gratulálok!
2020. szept. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!