Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Voltam...

Babát szeretnénk. Voltam dokinál minden rendben, azt mondta szedjek táplálék-kiegészítőt kezdésnek. Kinek mi jött be? Terhes vitamint is irhattok!.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Mire mondta a doki, hogy minden renden?
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Én Femibiont szedtem. Vérképem végig jó volt, problémamentes terhesség, egészséges baba, már lassan egy éves lesz.

Mondjuk én a tervezéskor még nem szedtem semmit, csak a pozitív tesztkor kezdtem el.Csak igyekeztem egészségesen enni.

2020. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Én trimesztert szedtem, de már rájöttem, hogy fölösleges volt ilyen drágát venni, sztem a legolcsóbb terhesvitamin is megteszi.
2020. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Méhpempő, barátcserje kapszula és palastfű+cickafark tea. Nekem segített, pedig pco szerkezetű petefeszkeim vannak és már kezelést akart adni az orvos :-)
2020. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést, utolsó?
2020. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 4-es a palástfű és cickafark, meg a barátcserje azért nem túl praktikus random otthon. Sokszor több kárt csinál mint hasznot, főleg annak akinek alapból semmi baja. Nekem is kitolta a ciklusom és 3 hónap volt mire helyreállt.


A méhpempő viszont igen tényleg jó és egészséges, a hormonokat nem bántja, sokan esküsznek rá.


Sok sikert kérdező!

2020. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Én az összes vitamint kiprobáltam amit a nőiorvos ramtukmalt(eleg borsos aruk volt)semmi sem segitet.

Elkeseredtségembe vettem a Dmben valami ecceru babatervező vitamint,elkezdtem szedni a következő honapban terhes lettem😊De ez emberfüggő,sok sikert

2020. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 1.es szervileg, ciklusilag teljesen egészséges vagyok.

A terhes vitamint ráérek akkor is elkezdeni szedni, mikor teherbe estem?

2020. szept. 17. 14:22
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az orvoson a tervezés idejére a folsavat javasolta kiemelten.
2020. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdheted szedni:)7voltam
2020. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!