Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic és méhpempő segített...

Inofolic és méhpempő segített valakinek?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő után? Előtte mennyi ideig próbálkoztatok?

2020. szept. 23. 09:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem még egy hetem van ovulációig :) Nagyon bízom benne, hogy sikeres lesz ez a hónap!
2020. okt. 2. 14:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Én használtam ovulációs tesztet is.

36 éves vagyok már, ezért tudatosan próbálkozunk már.

2020. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én is használok, de mindig a 19. ciklusnapon van. Sajnos nálunk a petesejt minőségével van a gond, doki ezért ajánlotta az inofolicot. 28 éves vagyok, egy kisfiunk már van, nagyon szeretne kistesót ❤️
2020. okt. 2. 15:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi is a kistesóra várunk!

Szorítok,hogy sikerüljön a hónap! :)

2020. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. okt. 5. 18:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapig szedtem ezeket, emellett pár hónapig szedtem barátcserjét és cickafark+palástfű teát ittam. Nem tudom bebizonyítani, hogy ezek segítettek, de szerintem igen. Egy missed ab után 3 hónap fogamzásgátló, ezt követően 4 hónapig próbálkoztunk, míg összejött (ezalatt a 4 hónap alatt 2 ciklusom volt). A kisfiam már 8 hónapos nagylegény 😊
2020. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Sziasztok

Én szedtem gynesitolt, méhpempőt is. Viszont az eredményt nem ezek hozták meg, bár ártani nem árt. Mindig csináltam ovutesztet ami nem volt túl bíztató.

Múlt hónapban ciklus első felében málnalevél teát ittam napi 2bögrével mert serkenti a peteérést. Lett is tőle erős ovu tesztem. :) a 14 naptól pedig Palástfű teát ittam. 11dpo-n pozitívat teszteltem. :)

A palástfüvet azóta is iszom megtartás céljából.

2020. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sikerült, pozitív lett a teszt, ez az inofolic egy csoda!! (a méhpempőt nem szedtem végül)
2020. nov. 28. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!