Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napja már késik a menstruá...

Egy napja már késik a menstruációm, és kb egy héttel ezelőtt arra keltem egyik éjjel,hogy majd meghalok annyira görcsölök. Azóta minden nap úgy érzem, hogy biztosan most fog meg jönni, teljesen olyan érzés, de nem történik semmi!?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de egyenlőre még semmi. Viszont a cicim is elkezdett tegnap reggel feszülni, ezért bíztam benne, hogy biztosan megjön, mert csomószor fájt /feszült már a menzesz előtt. Délután teszteltem egy érzékeny teszttel, és negatív lett. De még mindig nem jött meg , a tünetek viszont nem változtak. Minig aznap szokott fájni a hasam, és ez a megjön érzés is aznap szokott lenni. Ilyen még velem nem volt. A cici fájás viszont volt, hogy már jó pár nappal előtte is fájt.

Szerintetek mi lehet?



2020. szept. 23. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármi. A terhesség sem kizárható, de ezer más oka is lehet. Várj még és h továbbra sem jön meg menj el dokihoz.
2020. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap késés teljesen normális. Persze a terhesség sem kizárt, de az is lehet, hogy meg fog jönni.
2020. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Előfordult már 1-2 nap késés, de olyan még sosem volt, hogy egy héttel már előtte ezt érezzem. És olyan, hogy éjszaka arra keltem, hogy görcsöl olyan sem. Reggelre viszont ez elmúlt.


Köszönöm a válaszokat, mindenképpen várok, - mást úgysem tehetek - hátha :)

2020. szept. 23. 15:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Valahogyan figyelted egyaltalan h mikor lehetett az ovud?
2020. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Naptár szerint néztem. És kb 6 nappal azelőtt amikor éjszaka arra keltem, hogy nagyon görcsöl. Testhőt sose néztem
2020. szept. 23. 17:02
 6/18 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok. Az en ciklusom 25 napos (de van amikor 24) , es ma van az ideje a nemvartnak, 25. nap... eddig meg semmi. Tegnap egesz nap volt az a bizonyos erzes, hogy meg fog jonni es mar elkonyveltem, hogy akkor megint ennyi.. mert nekem is ugy szokott lenni, hogy ahogy megerzem a gorcsoket aznap biztos, hogy megjon!! mindig igy van. Sot mara enyhultek a gorcsok, (de azert idonkent erzem) es eleg jol erzem magam az elmult hetekhez kepest, ami megintcsak furcsa igy a "mensi elso napjan. Most megint el kezdtem remenykedni😔 ha holnapig nem jon meg csinalok reggel egy tesztet...

Voltak bizonyos tuneteim is, h lehet hogy sikerult, de ezekbol ugye sosem lehet biztok kovetkezteteseket levonni

2020. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is csinálj egy tesztet reggel. Bár sokan azt mondják, hogy érdemes több napot várni a teszttel,szóval ne keseredj el ha negatív lesz hanem próbáld meg később is. Énis várok még 2-3 napot, mert minden változatlan. Még mindig nem jött meg, görcs az nincs - az csak aznap éjjel volt, de néha beszurkál ugyanúgy. Nekem még mindig a nem várt előtti egy hét a furcsa, és hogy még mindig semmi.

Drukkolok Neked :)

2020. szept. 24. 17:37
 8/18 A kérdező kommentje:

És rá se görcsölünk. Nem kerestem a tüneteket, sőt meg se fordult a fejemben, csak feltűnt, hogy ezek nem megszokott dolgok... Persze nagyon örülnénk ha sikerülne, de ha nem pont most, az se baj.

Csak történhetne már valami, mert ez a tudatlanság kikészít, :D

2020. szept. 24. 17:40
 9/18 anonim ***** válasza:
En is nagyon drukkolok Neked:))! Ez mar a harmadik napod mikor kesik, az mar egesz jo jel! Es nem gorcsolunk ra, bar en menni is alig merek, ugy jarkalok mintha tojasokon lepkednek nehogy baj legyen:D szerintem en is varok a teszttel meg, inkabb kibojtolom az eredmenyt!
2020. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

akkor nem teszteltél most reggel? :)

Nekem este megint tompán fájt , més megint úgy voltam vele, hogy na most biztos tuti....hát szintén semmi :D

2020. szept. 25. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!