Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kellene tennem, hogy...

Mit kellene tennem, hogy meggyőződjek róla, hogy biztos nem vagyok terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap szeretkeztünk. Szedek fogamzásgátlót, de most antibiotikumot is eszek. Azt hallottam, hogy az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatékonyságát. Mielőtt elment, kivette, tehát nem belém élvezett. De én mégiscsak félek, nehogy teherbe essek.
2010. aug. 7. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
TUTI! az vagy lehet holnap fogsz szülni! egy ha mégis az lennél akkor azt még nem érezheted. ha ennyire nem vagy biztos benne esemény utáni tabit vegyél be! ilyenkor húzzon gumit a párod a farkára!
2010. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. 72 órásat használsz és felborítod a ciklusod.

2. Kivárod a szünetet és tesztet csinálsz, ha nem jön meg.


Most per pill ennyi a választási lehetőséged. Azt, hogy teherbe estél-e, nincs senki és semmi, ami MOST megmondja. Sajnálom, de legközelebb vigyázzatok jobban, mert ez hazárdírozás 3 ember életével!

2010. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!