Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyünk babához? Csinálta...

Van esélyünk babához? Csináltam ovulációs teszteket,és 3 napon keresztül pozitív értéket mutatott,de a középső volt a csúcs. Az első pozitív és a második (csúcs) utáni napon voltunk együtt a párommal.🙂 Vagy ezek nem jó időzítések?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a spermiumok akár 5 napig is életben maradhatnak a szeretkezés után, szerintem bőven van esélyetek a babára :-)
2020. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyit olvastam már, hogy belezavarodok, hogy melyik napok az esélyesek meg mennyi ideig. 😀Remélem összejön így is. Köszi a választ! 🙂
2020. szept. 28. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ovu előtt 5 nap és ovu utáni egy nap. Ezek a legesélyesebbek.
2020. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy a mindennapos egyszeri együttlét vagy inkább 2 naponta együtt lenni a jobb? Ebben a témában is hallottam ezt is azt is...
2020. szept. 28. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a sperma minőségétől is. Viszont vizsgálat előtt nem hiába kérnek 3-5 nap önmegtartóztatást.
2020. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!