Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-13.dpo-n vagyok. Teszt...

12-13.dpo-n vagyok. Teszt negatív, menszesz még sehol, holott a ciklusom 31.napján tartok, ami alapjáraton 28-29 napos szokott lenni. Ovum 4 nappal később volt mint szokott. Ez tolhatja ki a mensit? Vagy talán baba is lehet még? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha később volt ovud, akkor nyilván a mensid is később jön meg. A luteális fázis állandó.
2020. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

A luteális fázis sajnos nem állandó. Akkor sok nő nem küzdene a rövid luteális fázissal. Nekem 24 napos a ciklusom. 18. napon van a peteérésem, aztán megjön úgyanúgy 24.-én.


Látatlanba nehéz bármit mondani, én egy pár nap múlva a helyedbe újabb tesztel próbálkoznék, ha addig nem jön meg. Ha negatív és meg sem jött, akkor fordulj orvoshoz.

2020. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Korábban is előfordult már, hogy 2-3 nappal később volt az ovum, de mégsem tolódott ki a mensim. Ezért is reménykedem, hogy hátha a régóta várt baba van a dologban..
2020. szept. 29. 13:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Napok óta meg akar jönni érzésem van a hasamban, de mégsem jön. Persze tudom, a mensi előtti napokban is általában ezt érzi az ember, de nálam még ez sem volt eddig annyira jellemző, most sokkal kifejezettebb.
2020. szept. 29. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
En a helyedben ujra tesztelnek ha nem jon meg. Ha kesik ket hetet es a teszt meg mindig negativ irany a doki.
2020. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze tesztelek, és azért reménykedem..

Tegnapelőtt (10-11.dpo) volt pár csepp vér ami fehérneműig sem jutott el, de semmi több azóta sem. Ebből gondoltam, hogy esetleg beágyazódás lehetett, időben talán pont stimmelne. De fene tudja.

2020. szept. 29. 14:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Este teszteltem, iszonyú halványan, de tényleg extra halványan látszódott még egy csík. Aztán ma reggel még az az extra halvány is halványabb lett, szinte ott sem volt. Mensi még mindig nem jött meg. Ma vagyok a 13 vagy 14. dpo-n. 3-4 nappal később volt ovum mint szokott, így ha azt vesszük, lehet hogy nem is késik a menszeszem, hiába vagyok már a 32. ciklusnapon, akkor még csak ma kéne megjönnie. Mindig 28-29 napra jön meg. Én ezt már nem értem.
2020. szept. 30. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahány napot csúszik az ovud, annyit csúszik a menstruációd! Ilyen egyszerű...
2020. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen vsz ez lehet :(

Bár korábban is előfordult 2-3 nappal későbbi ovu, mégis időre jött a menstruáció.

2020. szept. 30. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos végül mi a helyzet?
2020. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!