Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki a kifejezetten...

Van olyan aki a kifejezetten a koronavírus miatt halasztotta/halasztja a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi az oka, miért döntött így, hogy elhalasztja? Milyen érvek szólnak a késleltetés mellett?

Egyébként mivel kéne szembenézni, ha ennek ellenére mégis bevállalja/-ta volna az ember?

(természetesen a márciusi járványkitöréstől számítva értem a kérdést, nemcsak a 2.hullámra)


+ aki még kezdetben elhalasztotta, azóta van valami fejlemény?



2020. okt. 4. 17:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak ennek két végletek kellene lennie?

1. Akik utálják a terheseket, gyerekeket, szaporodókat, akik abban mérik magukat, hogy hányat szülnek;

2. Akik ténylegesen abban mérik magukat, hogy hányat szültek.


Az miért nem opció, hogy valaki alapvetően szereti a munkáját, szereti a férjét, szereti a háziállatait, kielégítik ezek a dolgok 90%-ban, de mindemellett vállal egy vagy két gyereket is, mert úgy érzi, hogy attól lenne teljes a család? Nem szeretem, amikor valaki az egyik extrém végletből ugat a másik extrém végletnek, hogy mekkora hülye.

2020. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak a vírus miatt nem késleltetném.... ez a vírus nem fog csak úgy eltűnni, lehet éveket is lehet várni. Semmi értelme.
2020. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mivel mi évek óta próbálkozunk nem álltunk meg a vírus alatt sem. Az orvosi kivizsgálások nehezebben mentek, amiatt kellett csak halasztani, nem önszántamból...
2020. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2 éve próbálkoztunk pont mikor beköszönt az első hullám. Sok gyógyszeres kezelésem volt, már az inszeminációt fontolgattuk. Aztán elmaradtak a kezelések a vírus miatt, de nem védekeztünk mondván ha 2 év alatt nem sikerült akkor miért pont most sikerülne...áprilisban megfogant a kisfiam 😄 A terhesgondozásban jelenleg nincs fennakadás. Remélem így is marad. Jan 9-re vagyok kiírva.

26+2 hkm

2020. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1-2ciklust halasztottunk amikor belobbant. Ma mar sok mindent maskepp latok, tapasztaltunk ia rengeteget. Nekem megvaltozott a velemenyem, igy ujra próbálkozni kezdtunk. Szaporodas ideológia ide vagy oda, szeretnenk babat, de nem surget az idő. Ha kesobb megváltozik a véleményünk hat ujra szüneteltetjük. Ha 39 eves lennek akinek evek ota nem jon ossze, biztos nem hagynám ki egyik ciklust se a jelen allas miatt.
2020. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Az anyatermészet nem biztos hogy egy normális, első gyerekét váró európai párnak ordít, hanem az indiai asszonynak aki a 8. gyereket szüli a nyomorba és gomba mód gyarapszik a népesség :) minek kell ide jönni trolkodni ha te nem akarsz gyereket? bezárt a gyerekmentes face oldal?
2020. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!