Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki kifejezetten...

Volt olyan aki kifejezetten tervezte, mikor szeretne terhes lenni? Gondolok itt hónapra évszakra.

Figyelt kérdés
Nyilván aki nagyon régóta próbálkozik, annál nincs ilyesmi de akinek mondjuk viszonylag könnyen megy a teherbeeses, volt olyan hogy na most ezt a hónapot/hónapokat kihagyjuk?
2019. jan. 18. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé betábláztam azt az időszakot az életemben, hogy mi mit kövessen egymás után, hogy minden rendben legyen. Annyira rendszerető a babám, hogy elsőre össze is jött, akkor amikor akartuk :)

Az évszak egyébként nem számított. Mi azt terveztük a férjemmel, hogy ha most nem jön össze a baba akkor felmondok a munkahelyemen, de a lelkem mélyén én nem annyira akartam innen eljönni, mert nagyon jó a csapat, szeretem őket (csak a beosztás vacak). Talán a baba is megérezte, hogy maradnom kell.

2019. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem, de így utólag nem ártott volna...na jo, felig viccelek, úgy gondolom, ennek így kellett lennie...mindkét fiam decemberi, két ünnep közötti. (Lányom , első gyerekem, februári). Ha előre kiszámolom, varok egy hónapot. Mindig tavasszal jutott eszünkbe, h jöhet a következő és elsőre össze is jöttek:)
2019. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most még a tervezőszerkesztő fázisban vagyok, de nincs még gyerekem. Ha nem jön össze simán, akkor majd mindegy lesz.

Téli babát szeretnék, szeptembertől mennék legkorábban táppénzre,(pedagógus vagyok, a gyerekek miatt nem szeretném, ha év közben kéne hirtelen otthagynom őket, az se biztos, hogy dolgozhatok terhesen, ki tudja), ha tavasszal esek teherbe, akkor a nyári leállásig remélem dolgozhatok és a nevelési évet be tudom fejezni.

Ez a terv. Most még :D

2019. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tervezős fázisban, bocsánat az elírásért, de egyébként egy őszi szülés se lenne rossz. Úgyhogy ilyen január-május intervallumban próbálkoznánk majd, de csak jövőre
2019. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor nem olyan elrugaszkodott ötlet ez mégsem. Amikor mással megosztottam hogy kicsit tervezni szeretném a kov babát kB hülyének néztek /néznek hogy ez nem "kivansagmusor".

Nálunk az egész család okt nov születésű még a névnapok nagy része is, és anyagilag is jobban járnék egy tél végi tavaszi szülés esetén. Miért lenne baj ha azt szeretném?

2019. jan. 18. 17:26
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként meg ezt hívják szerintem tudatos családtervezésnek, nem bumm bele aztán véletlenül terhes leszel az x. gyerekkel, sokszor azt se veszi észre néhány nő, hogy megint terhes
2019. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak nem tudhatod, hogy sikerül-e. Gondolom egy évet nem várnál ha az adott 2-3 honapban nem sikerül, vagy igen? Sokaknak összejön elsőre de még többeknek nem.
2019. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Kétkedve hiszek a horoszkópban! De,valamiért a halak jegyűeket nem szívlelem. És márciusban voltak a családban halálozások. Így az az egy biztos volt, hogy azt nem szeretnék. Akár 2 hónap próbálkozást kihagytam volna.

Tudom butaság, de rossz érzés volt arra gondolni, hogy márciusban születik.


Januárban született meg a Vízöntő gyerekem. 😊

2019. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ez a másik én a januárral vagyok így akkor halt meg kB mindenkim, nekem az egy szörnyű hónap.
2019. jan. 18. 18:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Én, leírtam egyszer itt a történetet, jól le is lettem pontozva 😅

Év/hónap terv szerint ✔

2019. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!