Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudjam, hogy ki a...

Honnan tudjam, hogy ki a gyerek apja?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja rèszt vettem egy fergeteges házibuliban, ahol szexre is sor került.

Tegnap teszteltem mert kimaradt a menzeszem ès pozitív lett. Biztos azè a pasiè akivel bulin összefeküdtem de! A problèma az, hogy a party-n mindenkin gázállarc volt. Tudom kik voltak ott de nem tudom kivel feküdtem le. Az sem jó, ha mindenkit vègigkèrdezek mert valószínüleg ők sem tudják rajtam is volt. Ha valaki volt hasonló buliban az jelentkezzen már!!!



2020. okt. 6. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Zoli velem volt, Zsoltinak felesége van, Csaba éppen hányt, Béla tolta a technót, Pisti meg kint cigizett szóval egészen biztos a Tibi volt az!
2020. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 21-es, ez reálisnak tűnik. De! Zoli nekem azt mondta, hogy a bulin csak VELEM volt, szóval, ha veled is, akkor lekapom a tíz körméről!
2020. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
UI.Még Feri is lehetett, ő eltűnt, miután Marcsi hazament.🤷
2020. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ekkora sz@rt kitalalni!!!

2020. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ekkora baromsàgot! 🤣🤣🤣Gázálarcban dugni 🤣🤣
2021. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Év vicce! 🤣🤣🤣 gázálarcban dugni 🤣🤣🤣
2021. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!