Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy babát várok?

Lehetséges hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Probálkozunk már egy ideje a babával. És végre 1 hete fájnak a melleim érzékenyek feszülnek, 4 napja a terdeim is sajognak pedig soha nem fájt még életemben ... 1 napja marad el a menszeszem , de félek tesztelni az ujabb negativ miatt. Enyhén van menszeszre utalo hasi görcsöm meg fáj a derekam. De ilyen meg nem volt soha hogy a melleim így fájjanak , feszüljenek...

Szerintetek? Vegyek egy ujabb tesztet reménykedve aztán bumm es negatív .. vagy volt már más is hasonló tünetekkel babás? :)



2020. okt. 7. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2020. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj mert van rá esély
2020. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt valaki hasonló tünetekkel. Valakinek megjött, más meg terhes volt.
2020. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

1napos kesesert tesztelni, uristen.🤦😅

Majd ha 2 het mulva se jon meg, utana.

2020. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Tökmindegy félsz e tesztelni az eredmény a hasadban van. Vagy nincs.
2020. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha babát szeretnék és kesne , szerintem kb senki se várna két hetet kedves 4. Válaszoló..
2020. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Most valószínűleg le leszek pontozva, de a hasonló kérdések százainál azt hiszik a kérdezők, hogy majd mi itt, neten keresztül megmondjuk, hogy van e gyerek a méhében? Nem vagyunk terhességi teszt! Csinálj egyet (vagy többet) és megtudod. Én is féltem tesztelgetni, 11 hónap kellett, mire végre várandós lettem, de egyszer sem jutott eszembe ilyen idióta kérdést kiírni, mert nem a gyakorin fogod megtudni, hogy terhes vagy e.
2020. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem rettenetesen fájt a jobb térdem, majd elmentem ortopédiára...az orvos nem tudta megállapítani h mitől lehet ezért röntgenre küldött...szerencsére aznap nem voltak ott mert egy par nap múlva kiderült h babát várok... ezel nem szeretnélek feleslegesen biztatni csak elmondtam az en storymat...kb a 8adik hét körül múlt el a térdfájás...en a helyedben várnék még egy pár napot h ne csalódj megint a negatív tesztben...de te tudod 😉
2020. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem nagyon tudom, hogy kapcsolódik a térdfájdalom a terhességhez, kb. sehogy. Egy "jel" lehet itt, az a mellfájdalom, de lehet akár menstruációs tünet is.


Itt senki nem lát bele a hasadba, ennyiből senki nem fogja neked megmondani, ha terhes vagy. Azt az elfuserált logikát sem értettem soha, miért jobb a bizonytalanság, meg találgatni, hogy terhes vagy-e vagy sem, ahelyett, hogy pisilnél egyet és ott az eredmény. Attól, hogy nem veszel tesztet, és álmodozol, nem leszel jobban terhes, de ha mégis terhes vagy, akkor ajánlott 2-3 héten belül orvoshoz menni, amit ezzel csak tovább halogatsz.

2020. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%

6os:

De igen, minden ertelmes nő varna, hiszen akkor mar biztos eredmenyt ad.

Addig csak felesleges teszt kidobalas es idegeskedes, hogy jo e a teszt vagy sem.

Ezekbol vannak a halvany pozik, a latjatok e a 2csikot, meg barnas folyasom van mensi helyett terhes vagyok-e kerdesek!


Teljesen felesleges ido elott tesztelni. Ha elmaradt a mensi, turelem kell csak es ha meg 2het mulva sincs menstruacio akkor lehet tesztelni. Ez ilyen egyszeru.

Onkontroll.

2020. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!