Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély,hogy várandós...

Van rá esély,hogy várandós legyek?

Figyelt kérdés

Párommal gyermeket szeretnénk. A peteérés előtt 5 nappal és az azt követően pàr nappal voltunk együtt.

Mindketten 24 évesek vagyunk



2020. okt. 8. 09:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Tehát peteérés előtt 5 nappal és a peteérés után pár nappal többször voltatok együtt? Az gyakorlatilag egy naptáras védekezés, persze nem kizárt semmi. Ha úgy értetted, hogy a peteérés előtt 5 nappal és onnantól kezdve többször a peteérés előtt és után, akkor igen, van esély.
2020. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Édes Istenem!
2020. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen van, mint mindig, ha védekezés nélkül szexelsz. Viszonylag kicsi, bár a peteérést nem tudhatod egyébként sem pontosan.
2020. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

1. Honnan tudod, hogy pontosan akkor volt peteérésed?

2, ha tényleg akkor volt, akkor szerinted?! Meddig marad meg benned a kiskatona? Hetekig?

3, szexeltetrk. Nem védekeztetek. Csak véled a peteérést. Ergó barmi lehet.


Van még kérdés?

2020. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%
Ha babát szeretnétek, szerintem minden nap együtt kellene lennetek a menstruációd után. Nem nagy áldozat az élvezet egy kis csodáért cserébe. 😁
2020. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Huhaa:) egy-két ember ide jár anonimként kioktatni a másikat

Azoknak akik intelligensen válaszoltak,hiszen a kérdés is így született,azoknak köszönöm!:)

Habár nem vagyok jelenleg túl tájékozott a témában, pont ezért érdeklődtem,véleményekre voltam kíváncsi.

Kedves 4-es,Tudor!

Van kérdésem persze,hiszen látszik rajtad,hogy Te mennyire okos vagy

Elméletben akàr 5 napig is életképes lehet a “kiskatona” , akkor erről mi a véleményed?

2020. okt. 8. 10:35
 7/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen,igazad van, de sajnos vidéken dolgozik a párom,keveset találkozunk jelenleg

2020. okt. 8. 10:36
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Peteérés előtt 5 nappal ELVILEG van esély, de igazából nagyon kicsi. Azt mondják igen, hogy akár 5 napot is elélnek, de ez az alsó határ, tehát nagyon ritkán fordul elő, inkább kivételes esetekben. Peteérés után meg semmi esélye, hiszen akkor már nincs, ami megtermékenyüljön.

Ez mind persze akkor érvényes, ha igazán akkor volt a peteérésed, tehát igazolta hőmérő, ovulációs fájdalom, esetleg ovuteszt (bár a tesztnél sem lehet pontosan tudni, mikor volt a peteérés, meg hogy végbement-e). Esetleg még akkor tudhatod, ha órára pontos ciklusod van és mindig ugyanúgy jön meg. Ha ezt csak úgy kiszámoltad valami applikációval, akkor az semmit nem jelent, nyugodtan lehetett máskor is.

2020. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan,minden hónap, 13-án jön meg a mensturációm

Ebből következik,hogy a 14.napot nem nehéz kiszámolni. Ezt a napot gyakran alhasi görcs is kíséri,tehát ebben a hónapban is következtettem arra,hogy az erősen szúrkáló fájdalom,talán az lehet

Persze tudom,hogy a testünk bàrmire képes lehet:)

Köszi

2020. okt. 8. 10:49
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha minden hónapban pontosan 13án jön meg, akkor nem is szabályos a ciklusod. Hisz egyszer 30, egyszer 31napos a hónap.... szóval vagy nem így van, vagy nem jól számolsz....
2020. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!