Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből vettétek észre azt,...

Miből vettétek észre azt, hogy várandósak vagytok? A mensi elmaradásán kívül? Több lent.

Figyelt kérdés

Anyumnak 3 gyereke van és mindhárom terhessége esetén még 3 hónapig megjött neki a havi vérzés.

Ezért kérlek benneteket, hogy az egyéb tüneteket is soroljátok fel, ne csak a menstruáció elmaradását.

Köszönöm!



2020. szept. 22. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak annyi volt - a menstruáció elmaradásán kívül - hogy másként fájt a mellem. Másként, mint menstruáció előtt szokott. Természetesen ezt a tünetet a második terhességem alatt "tudtam hasznosítani", vagy következtetni belőle a terhességre. :) Az első terhességem alatt még nem tűnt fel, pedig akkor is annyira fájt. :)
2020. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Más jellegű mellfájdalom és hasi görcs. Negyedik terhesség, biztos voltam benne, hogy pozitiv lesz a teszt.
2020. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen tünetem nem volt sem akkor, sem később. 4 gyerekem van, soha nem fájt a mellem és terhesen nem volt hányingerem sem.
2020. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
De jó Neked utolsó! Én most nagyon szenvedek. Mellem azóta is fáj és rosszul vagyok ezerrel. (2es voltam)
2020. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a melleim kemények, fájnak, reggel este rosszul vagyok, a hangulatom ingadozó..

És éreztem a beágyazódást is.

2020. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív tesztből! Semmi tünetek nem voltak előtte! Amik voltak is, azok simán pms tünetek is lehettek.
2020. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt vérzésem. Semmi egyéb tünet nem volt. Konkrétan úgy jöttem rá, hogy csináltam éppen egy ovutesztet, és megláttam a terhességi tesztet a mosdóban, és úgy éreztem, hogy meg kéne csinálnom. Teszteltem egyet és nagyon erős pozitív lett. Az első uh-n majdnem 12 hetes terhes voltam.
2020. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Dejo neked utolsó! 🤗 Jó babavarast.
2020. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a napokban teszteltem pozitívat és a szokásos pms tüneteken kívül egyedül a kifinomult szaglásom adott okot a gyanakvásra.

Kb. egy hete csukott ablakon keresztül érzem mit főz a szomszéd, ki nyirja benzines fűnyíróval a füvet 🙈😂

2020. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Első terhesség ikrekkel, semmilyen tünetem nem volt, mivel a pms is elmaradt már 6 napja késett mikor eszembe jutott, hogy lassan meg kellene jönnie.



Második terhesség már 5 nappal mensi előtt rosszul voltam, de másnap 4 nappal mensi előtt már biztosra gondoltam és a teszt is pozi lett. Émelyegtem egész nap, ebéd után megszédültem olyan elsötétül a világ szinten (ilyet még soha nem tapasztaltam) no meg furán fájt a hasam, nem teljes alhas hanem csak a méhemnél köldök alatti részen. Ezért is mertem tesztelni mert nagyon furcsa volt minden.

2020. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!