Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kell megjonni a menstruáció...

Ma kell megjonni a menstruációmnak. De csak világos barnás amikor megtorolom magamat és egy kicsit a tisztasági. Múlt hónapba szedtem clostilbegyt tablettát, napi kettőt. Az kitolhatja a ciklust? Teszt tegnap negatív volt

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 16:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mar közel vagyok a 40hez...babat szeretnénk.
2020. okt. 12. 06:33
 12/13 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok, 41N, tavaly szültem, de pár éve már nekem is rövidültek a ciklusaim, vagyis előbb elkezdődik, húzódik, pecsétel. Ez amiatt van, hogy arányaiban több a kor előrehaladtával az ösztrogén, kevesebb a progeszteron. Szóval a korral jár. Szedtem barátcserje kapszulát, a barátcserje jó női bajokra. Most, hogy szülés után visszaállt a menstruációm, ugyanúgy előbb jön meg, pecsétel, nem tudom belőni a ciklusaimat.
2020. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy leirtad
2020. okt. 13. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!