Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Május óta próbálkozunk babával...

Május óta próbálkozunk babával. Nem hosszú idő tudom de zavar hogy 2-3 napos csak a menstruációm, és világos. Rózsaszín inkább mint piros. Így sikerülhet a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, keress fel orvost.
2020. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez nem csak egyszer-egyszer van így, hanem általában ilyen, akkor annyira nem optimális, mert bár neked nyilván könnyebbség így menstruálni, igazából azt jelenti, hogy nem vastagszik meg eléggé a méh nyálkahártyája, így nem tud hova beágyazódni a megtermékenyített petesejt.

Én is orvost javasolnék kivizsgálásra, lehet valami hormonális gond, amit simán tudtok kezelni pár bogyóval.

Ha ez az első ilyen alkalom, hogy ezt látod, akkor szintén orvos, viszont akkor sürgősebben.

2020. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg: [link]
2020. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a problémám volt. Az orvosom E-vitamin kúrát ajánlott 3 hónapig (400 mg-s). A 3.hónapban össze is jött a baba.

A mensim is erősebb lett a kúra alatti 1.hónapban.

2020. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!