Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereket szeretnénk. 3 hónapja...

Gyereket szeretnénk. 3 hónapja próbálkozunk, de mindig megjon a menstruációm. 3 napig van neg, világos és kevés . Inkább rózsaszín. Mikor elmúlik utána fáj minden nap a hasam a következő haviig.. , a méhem körül. Ennek mi lehet szerintetek az oka?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig kevés a menstruációm, doki azt mondja azért mert vékony a méhnyálkahártyám. Szokták erre mondani, hogy szedj E vitamint. Hát én szedek 600mg-ot, de így is végony. Progeszteron segít nekem rajta. Ha fáj hasad utána nem jó jel, én ha a helyedben lennék elmennék egy dokihoz. Valakinek sok év után derül ki például, hogy endometriózisa van. De nem azt mondom, hogy biztos az van neked is, de jobb hamar megtudni ha baj van. Nekem Pco-m van, sokáig nem derült ki, hiába jártam dokihoz is. Sok sikert kívánok nektek!
2020. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy 3 hónapja hetekig fáj a hasad. Menj el nőgyógyászhoz UH-ra, plusz nézesd meg a hormonjaid.
2020. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, bár a menstruációm nem olyan volt a tiéd. De a fájdalom megmaradt mindig utána is. Kismedencei gyulladásom volt.
2020. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!