Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztelőktől kérnék segítsé...

Lh tesztelőktől kérnék segítséget. Valaki esetleg tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
5.-én volt pozitív az ovu tesztem, aztán 7.-ére teljesen negatív volt. Most 9.-én ismét elkezdett erősödni, mondhatni szintén pozitív lett.. ilyenkor mi a helyzet? Kérlek segítsetek. Köszönöm!

2020. okt. 10. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Képed nincs róla? Pozitív csak egyszer lesz.


Az LH szint állandóan ingadozik, erősödik és halványul folyamatosan, a lényeg, hogy csúcsot csak egyszer ér el, ha egyszer pozi és másnap negatív, akkor nem kell tovább tesztelni. Nekem van, hogy mensi előtt is pozi közeli, de nem pozi. Van mikor hómező. Szóval a lényeg, hogy a pozitív utáni első negatív napon abba lehet hagyni. Hacsak nem voltál biztos a pozitivitásban és azért tesztteltél tovább.

2020. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Sajnos nincs képem. Igazából csak kíváncsiságból akartam végigtesztelni a hónapot. De akkpr ha nem sikerult jövőhónapban így teszek!
2020. okt. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!