Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán tesztelőktől kérdeznék?

Korán tesztelőktől kérdeznék?

Figyelt kérdés

1.Lehet, hogy egyik napról a másikra lesz pozitív egy teszt? Előtte való napokban feltétlen kell “derengjen” egy vonal?

2. Hanyadik dpo-n (milyen napszakban esetleg) és milyen teszt mutatta ki nektek a terhességet?

(Nekem fiamnál azt hiszem, 11-12 dpo one step és nem emlékszem, hogy előtte látszódott-e valami.)


Tudom, hogy: felesleges korán tesztelni, ha pozitív, attól még nem biztos, hogy megmarad, türelmetlen vagyok, minden terhesség más és mindenki máshogy termeli a hcg-t, van már itt millió ilyen kérdés, stb.

Akkor is kíváncsi vagyok. :)


Köszönöm annak, aki válaszol.



2020. jún. 7. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia most 6hetes vagyok 5 nappal nem várt előtt lett pozi a tesztem szépen látható pozi délutáni tesztböl lett 10es érzékenységü másnap 25 ős este 7 kor is szép pozi lett
2020. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10.dpo-n 10es one step hómező...az volt az utolsó darab és az lett volna az utolsó ciklus amiben figyelgetem magam...hömérőztem is. Másnap 11.dpo facell pozitív lett halványan, de még itt gyakorin is mindenki látta. Illetve az x-epil 25-ösön is látszott, csak halványabban. Lényegében nem várt napjáig egyik tesztem sem erősödött, aznap viszont csodaszépet teszteltem :)
2020. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 10-es Facelle egyszer 10. Dpo-n, egy másik alkalommal 15. Dpo-n mutatott pozitívat. (Mindkét esetben reggelente teszteltem)


Most 6. dpo-n vagyok. Nagyon várom, hogy tesztelhessek :)


Az alábbi linken találtok egy táblázatot, amely mutatja a minimum, maximum és az átlag HCG szinteket.

Nem tudom mennyire hiteles, de lehet kicsit mazsolázgatni :)


[link]


J

2020. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!