Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha fogamzásgátló tabletta...

Hogyha fogamzásgátló tabletta mellett esnék teherbe úgy, hogy a menstruáció változatlanul megmarad és én tovább szedem a tabit, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Tehát nem tudnék róla, hogy terhes vagyok és változatlanul szedem a tablettát még pár hónapig, amíg ki nem derül a dolog, akkor beteg lehet a gyerek?


Fog.gátlót szedek és most ezen elgondolkodtam.


2011. máj. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Velem meg nemtortent mert en nem szedek gyogyszert,de a sogornommel igen!!Sajnos neki elment a kicsi,de megis mondta neki az orvos,h lehet hogy jobb is,mert kitudja milyen hatassal lett volna a kicsire!
2011. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eloszor is nyugodj meg, a fogamzasgatlo ugyan nem 100% de hala az egnek nagyon keves az eselye a teherbeesesnek ha rendszeresen, felelossegteljesen szeded a gyogyszert. Ha esetleg megis elofordulna akkor is keves eselye van, hogy ne vedd eszre a "mas" allapotodat. Ezer jele van. De ha eszre is vetted es gyogyszert szedtel mellette ott van ezer fele teszt az orvosok kezeben, amivel meg tudjak allapitani amig nem keso, lett-e illetve lehet-e valami baja a picinek, ami hozza teszem NEM torvenyszeru. Ez gyogyszer fajtajatol is fugg.
2011. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ismerősöm folyamatosan szedte a gyógyszert,minden hónapban volt vérzése,csak azért ment el orvoshoz,mert elkezdett nőni a pocakja,akkor már az 5ik hónapban volt,egészséges kisfia született!
2011. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia


én kemény antibiotikumot szedtem amikor azt hittem terhes vagyok

meg nem is akart megjönni, végül a 25 napos ciklusaimból 35 napra jött meg a gyógyszer miatt.

mondta is férjem meg anyukám biztos hogy a gyógyszertől késett

még jó hogy nem lettem terhes különben lehet beteg lett volna baba

szóval csak azért írtam le ezt mert nemcsak a fogamzásgátlótól lehet beteg a baba hanem az erős gyógyszerektől..

2011. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Koleganőm mind a kétszer tabi mellett lett terhes, de a gyerekeknek semmi bajuk sincs hála istennek ,,,csak''' koraszülöttek voltak!

De tabija válogatja!!!

2011. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel is ugyanaz történt, mint az első hozzászóló sógornőjével. Elment a baba tabiszedés közben. Az orvosa ugyanezt mondta neki, hogy ki tudja milyen károkat okozott volna a tabi a babában ha megmarad.... Szóvel szerintem jó hatással semmiképp nincs a terhességre.
2011. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!