Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi remény van babára?

Mennyi remény van babára?

Figyelt kérdés

Igazából nem ovulációkor voltunk együtt hanem 5 (talán még hat nap is volt) nappal előtte. Védekeztünk(megszakítással) bár nem lenne gond a baba. Tehát ha jön jöjjön a baba. Vasárnap kellet volna megjönnie a mensimnek. Kedden este teszteltem egy negatívat (bár sejtettem hogy az lesz) Pregnasensel. Lehet hogy reggel lett volna célszerű de nem bírtam ki várni. Hisz már akkor három napja késett. (vasárnap hétfő kedd) igazából ittam egy hellet is hátha meghozza (Mindig megszokta hozni bár akkor 3at is iszok vagy forró vízbe ülök sós vízbe stb) Valójában most is próbáltam ezeket de mégse jött meg. (nem volt semmi fogfájás vagy ilyesmi ami bezavarhatna, mert volt rá eset hogy a miatt késett) szóval a tények amit tudok. Esély hogy az vagyok : az hogy nem jön meg, bármit teszek is.

Arra hogy nem vagyok : 1. A teszt eredménye. 2. Nem vagyok én olyan szerencsés és termékeny. 3 volt már ilyen máskor is (de akkor fog miatt). 4 nem jó időben voltunk együtt. 5. Akkor is védekeztünk szóval erre kevés az esély hogy minden pont úgy alakuljon.



2020. okt. 14. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Semennyi, a spermiumok nem élnek 6 napot, főleg nem az a néhány ami előváladékban lehet. Ha késik, akkor a teszt kimutatná, 1000 dologtól késhet.

Hozzátenném, hogy ha terhes vagy, akkor járhatnál esőtáncot, vudu szertartást, a baba akkor is megmaradna. Már a parázástól is késhet ennyit..

Még valami, ha reménykedsz, akkor sürgősen gondold át a párkapcsolatod, a felelősséget, és egyáltalán, hogy mire is vágysz tulajdonképpen!

2020. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aszongya' olyan 1%-ra tenném... a megszakítás PI-je 30-40 között van egy év alatt. Szóval egy hazárdjáték, előbb-utóbb betalál a baba ha így "védekeztek". Az hogy ez most történik meg, vagy két év múlva - na ezt senki sem tudja.

A naptározást meg felejtsd el, totál pontatlan - ugyebár a havid sem menetrendszerű nem?

2020. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy teszt nem teszt, nekem 6 nap késés után lett halvány pozitív a facelle, 8 nap után lett erős pozitív.
2020. okt. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nulla. Még ha élesben ment volna, akkor sincs sok 5-6nappal ovu előtt. Ha babát szeretnétek, ne szakítsátok meg, úgy még ovulációkor is igen kevés az esélye a babának.
2020. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esély babára.


Említetted, hogy mit szoktál tenni, hogy megjöjjön a mensid. Szóval gyakran késik? Akkor már nem késésröl beszélünk, hanem kitolódott az ovud így alapból hosszabb a ciklusod....tehát nem késik. Ha valaki tudja az ovu idejét akkor a nem várt napján pozitív a teszt a nap bármely szakaszában. Akinek csak pár nap késésnél lesz pozi annak 100%, hogy később volt ovuja, csak nem nézte...


Fentebb meg már mindent leírtak.

2020. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 és fél évig megszakítással védekeztünk a férjemmel, sosem lettem terhes. Utána vagy fél évig naptármódszert alkalmaztunk, tehát ovut kikerülve élesben ment, végig. Nem lettem terhes.

Utána, amikor célzottan ovukor voltunk együtt (lh teszt, görbe), a 4.hónapban jött össze a baba.

Ha a párod nem élvez beléd, akkor az ,,előváladéktól terhes lehetsz" sztori mese habbal.

2020. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!