Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken voltam dokinál és...

Pénteken voltam dokinál és azt mondta hogy van baba de még nem látta hogy kivül van-e vagy a méhen belül és azt hogy mikor jelentkezik valami ha esetleg méhen kivüli van a baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látta, honnan tudja, hogy van baba?
2010. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom tapintásos vizsgálattal nézte nem? akkor a méh jellegzetes gömb alakot vesz fel és keményebb innen tudja hogy valószínű terhesség. Ha ez igy rendben van nem hiszem hogy méhen kívüli.

a méhenkívülinek kávézaccos folyás a jele és erős görcs.

2010. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy mondhat ilyet egy orvos. Miért, lehet, hogy kívül van? Vagy csak azért mondta, mert a korai terhességnél még nem látszik?
2010. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességemet nagyon későn tudták csak diagnosztizálni a hátra hajló méhem miatt (csak a szemüknek hisznek, ha már látják az ultrahangon, csak azt nem értem ezek az orvosok mit csináltak volba 30 évvel ezelőtt amikor még nem volt ultrahang!). A jelenleginél is azt monták ez méhen kívüli, mert magas volt a HCG szintem (ezt vérvétellel meg tudják nézni)-most vagyok a 33 hétben! Szerintem várjál két hetet és ha addig nincsen semmilyen fájdalmad biztos lehetsz abban , hogy babát vársz!
2010. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!