Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi késésénél mennyit...

Mensi késésénél mennyit érdemes várni a teszteléssel?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik már az első nap rohannak tesztért ha késik, negatív lesz és másnap megjön. Ha valakinek rendszeres mikor veheti biztosra hogy már nem jön meg, és nyugodtan tesztelhet, valószínűleg pozitív lesz?
2020. okt. 17. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én aznap “szoktam”, amikor meg kellene jönnie.

De eddig mindog megérzés és nem késés miatt teszteltem

( mind2 alkalommal baba volt a dologban)

Amúgy nyilván 1 nap késéssel tesztelnék.

Nem jön meg, másnap tesztelés

2020. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Ilyen nincs, hogy biztos


Akinek sosem késett is elődordulhat, hogy egyszercsak mégis késik.

2020. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én két nap késésnél teszteltem, mert egyrészt rövidek a ciklusaim (25-26 napos), így nem hiszem, hogy a nemvárt napján mutatott volna valamit. Másrészt már régóta próbálkoztunk, és túl sok negatív tesztet láttam (gyakorlatilag csak azt), nem akartam csalódni megint. Így is halvány lett, de legalább pozitív. 🤗
2020. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha késik, már tesztelhetsz. Sajnos bármennyi késésnél benne van a pakliban, hogy csak késik. Nekem 1-2 nap eltéréssel de pontos a ciklusom, késett egy hetet, persze hogy azt hittem, már sikerült, de negatív teszt, és végül megjött. Ilyen is van.
2020. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!