Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelnem nem várt...

Érdemes tesztelnem nem várt előtt 3 nappal?

Figyelt kérdés
Nos a kérdésem az az hogy szeretnénk babát a párommal,ma reggel óta elő jöttek tünetek.( sűrű pisilés,hasmenés,szédülés,fájnak a melleim ami mensi elott nem szokott,derék fájás) ma reggel csinaltam tesztet de negatív. Lehet ettől még terhes? Okt.11 én jött meg és Okt. 15én múlt el. Köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 7. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdemes, mert nem jelent semmit az eredmény.
2018. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció elmaradása előtt nem érdemes tesztelned, mert lehet terhes vagy, de ekkor még nincs elég hcg a vizeletedben és később mutatja majd csak ki a teszt.
2018. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak annyira nehéz ki várni. Annyi csalódás volt már.
2018. nov. 7. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasmenés nem tünet. És a nemvárt elött nem nagyon van tünet!! Ne keress tüneteket mert ha nem sikerül csalódni fogsz!
2018. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de azért írtam oda a hasmenést mert sok helyen olvastam hogy másnak is volt,sőt a baráti körömben isvolt akinek volt hasmenése terhesség alatt.de nem értem miert kell ilyen stilusban irni. Komolyan az ember nem kérdezhet már semmi?! Csalódtam már párszor.
2018. nov. 8. 05:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem érdemes tesztelni - hogy a fő kérdésre választ adjak...

A leírásban szereplő kérdésre pedig az a válaszom, hogy ettől még lehetsz. De azt vedd figyelembe, hogy ezek valószínűleg még nem terhességi tünetek, inkább beteg vagy.

2018. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En 10.ere nem varom es megcsinaltam a tegnap egy 10 mmol-ol tesztet.nagyon halvany pozi...ma reggel a 20 mmol pedig negativ..tunetem csak mell feszules.5 nappal ezelott alhasi,derektaji fajdalom,mindjart megjon erzes.kivancsi vagyok mi lessz..es drukkolok neked 😘😘 nekem masodik baba lenne 😉😉
2018. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,drukkolok neked is hogy az legyél. Én ma csinaltam egy 10es erzrkenysegut de negativ lett igaz nem reggel.majd szombatom vagy vasarnap ismét tesztelek.
2018. nov. 8. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak sajnos ilyenkor ez a varakozas....jo lenne ha feltanalnanak mar valami szuper gyors tesztet 😉😂😂
2018. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Naigen :)
2018. nov. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!