Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól érdemes elkezdeni az...

Mikortól érdemes elkezdeni az LH tesztelést?

Figyelt kérdés
Ciklus hányadik napjától?Rendszertelen a menstruációm,és babát szeretnénk,de nem tudom mikor is van körülbelül a peteérésem.És hány naponta érdemes "együttlenni"?

2019. jan. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki menstruàció elmúlása után elkezdi a tesztelést, főleg ha nem rendszeres a ciklus, de inkább a hőmérőzést ajánlanám abból biztosra tudhatod mikor volt az ovuláció. Az Lh teszt csak csúcsot mutat, azt nem bizonyítja hogy megis reped a tüsző.
2019. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Hőmérőzést hogyan kellene csinálnom?
2019. jan. 3. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kimondottan ovulációs hőmérők (dmben lehet kapni, vagy gyógyszertàrban) ciklus első napjától reggel az ágyban fontos ne kellj fel előtte és azonos időben kell csinálni !:)

Pl én reggel 7kor kelek mindennap megmérem feljegyzem (ciklus.hu) és megy tovább a nap!

Ciklus elsô felében alacsonyabb a hő, mint a második felében.

Amikor bekövetkezik az ovu, leesik hirtelen és utána magason van a sárgatesthormonnak köszönhetően. Ebből látni hogy volt tüszőrepedés.

Ha nem jött össze a terhesség, akkor leesik újra “normál” állapotban és megjön a menstruáció, de ha fenn marad lehet gyanakodni :)

2019. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy leírtad.Mindenképp fogom vezetni a hőt :)
2019. jan. 3. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
a kerdes elso felere mar valaszoltak; ketnaponta erdemes egyutt lenni, de ugye egy szexbol is osszejohet a baba, ha jokor volt... :)
2019. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!