Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj van vagy lehet ennek a...

Baj van vagy lehet ennek a történetnek még jó vége?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ismételni a kérdést, csak szeretném, hogy akik rész történt alapján próbáltak segíteni hátha a teljes történetet ismerve tudnának segítséget, információt tanácsok adni, vagy tapasztalatot mondani.


Tehát :

2020.09.01-én volt az utolsó menstruációm első napja. 09.30-án nagyon halvány de pozitív terhességi tesztet csináltam. Ciklusaim 28-32 naposak. Néztem minden nap, hogy erősödik - e a tesztem de igazán nem tapasztalatam változást. 10.04-en enyhe vérzést tapasztaltam ezert bementem az ügyeletre ahol UH vizsgálatot csináltak. Sehol nem láttak terhességet. Másnap reggel elküldtek Hcg szint mérés miatt vérvételre. Ott 261 volt az eredmény. Felhivtam az orvosom aki közölte, hogy vetélés. Nem kell szedjem az utrogestant tovább. Amit én nem mertem abbahagyni mivel a terhességi tesztjeim erősödtek. Nem küldött újabb Hcg vérvételre. 2 nap múlva a digitális Clear Blue teszt 2-3 hetes terhességet mutatatott előtte par nappal 1-2 hetest. 10-én elmentem egy másik orvoshoz aki méhen belül látott egy 3x4 mm-es petezsákot. Majd vissza rendelt 10.15-re, 5 nappal később. Ahol a petezsák 5,3x7,3 mm és nagyon enyhe pecsételő vérzés. Semmi fajdalom vagy rosszullét. Kivéve az utrogestan bevétele utáni szédülés. Van még esély arra, hogy a következő vizsgálaton látható lesz az embrió? Találkozott valaki hasonló esettel?

Köszönöm megtisztelő válaszokat!


2020. okt. 17. 11:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, nekem ez nem tűnik jó indulásnak...:( Tavaly dec. 2-án teszteltem pozitívat, dec. 19-én 6+1 voltam, 13mm-es petezsákot, félcentis embriót és szívcsőpulzálást láttak.


Nekem ez túl hosszú időnek tűnik embrió nélkül pici petezsáknak, de múltkor valaki kérdezett valami hasonlót, és ott mérési hiba miatt benézték, aztán jó lett minden. Igaz ott vérzés nem volt.

2020. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már bőven 6 hetes terhes vagy? Hat nekem már az 5. heten láttak az embriót csak szívverés nem volt meg. Nem tudom. Nekem nem tűnik túl jó kezdetnek, de drukkolok, hátha minden jól alakul.
2020. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az ovum biztos nem a hónap közepén volt. A 18-án foganhatott, talán ennyivel kiegeszíteném.
2020. okt. 17. 12:35
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2020. okt. 17. 12:35
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Máe írtál korábban 2 kérdést a témában. Sajnos valószínű az történt, hogy elhalt a terhesség de a progi miatt az üres petezsák tovább nő. 4 nappal későbbi ovu ekkora különbséget nem jelenthet.

A HCG -hiába van normál taetományban - szintén kevés, nem hiába mondott a doki vetélést.

2020. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen minden bizonnyal igazad van 5-ös, azért mégis felelőtlennek érzem a kijelentést, hogy elvetéltem mikor csak egy Hcg eredmenyem volt egy a saját orvosom meg sem vizsgált. Emelkedő hormonnál előfordulhatott volna egy méhen kívüli is. :(
2020. okt. 17. 12:55
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menzeszem júli 21 kèn volt. Peteèrèsem aug 6 kàn lh teszteltem ès hőt mèrtem. Szeptember 2 kàn mentem dokihoz ahol 3 mm èlő embriót làtott ès azt mondta csak 5 hetes lehetek aztàn visszamentem 9 hetesen ahol azt mondta csak 8 hetes vagyok. Furcsàltam de nem foglalkoztam vele mert örültem ,hogy fejlődik a baba. Most 11+4 hetesen mentem a doki szàmitàsai szerint(mèret alapjàn) ès kiderült hogy nem annyi idős hanem 12+4.. Èn tudtam vègig hogy mikor fogant furcsàltam is ,hogy hogy lehetsèges hogy kisebb.. ès vègül kiderült igazam van. A dokik tèvedtek mert nem mindig egyhez voltam.. úgyhogy nem kell olyan komolyan venni azt a pàr napot simàn elmèrik..ettől eltekintve szerintem ebből mèg bàrmi lehet. Kivànom a legjobbakat. 12+5
2020. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Végig követtem a történeted, kérlek jelezd mi lesz a vége, nagyon kíváncsi vagyok már. Remélem jó irányba dől el a vége, drukkolok!
2020. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Biztos sokan már unjátok. Ilyenkor az ember nem számol be a családnak és a barátoknak. Kezdek totál kétségbeesett lenni.
2020. okt. 17. 13:23
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
kitartást, mesélj majd ha kiderül valami! Drukkolok!
2020. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!