Ovu teszt kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ez a teszt mennyi idő múlva mutatja a valós értéket. Az első percekben láttam a különbséget jól (világos és sötét csík), majd eltettem vissza a csomagjába. Pár óra múlva már sokkal kisebb volt a kontraszt (sötét és sötétebb csík). Ez normális?

Első használó vagyok.

Köszi



2020. okt. 17. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Tegnapelőtti, tegnapi és mai.

2020. okt. 17. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az lh tesztekre jellemző, hogy időn túl jobban látszanak. Azért a pozitív időn belül is egyértelmű. Tapasztalat alapján fél óra után már fölös nézni, ha magasabb az lh-d akkor napokkal hamarabb is poziközeli lehet minden teszted időn túl.
2020. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oksa, hát kb 3 percig néztem. Akkor kitartóbb leszek, és 10 perc is lesz. 😁 Akár 30 is.

Köszi

2020. okt. 17. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettessel. Én mindig megvártam, hogy megszáradjon, addigra szineződött el a legszebben.
2020. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Teszelgetek tovább. 😀 De az a 3. teszt gyanús nekem.
2020. okt. 18. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Az ilyet, mint neked az utolsó, pozitívnak vettem, második tesztes hónap sikeres volt. Szurkolok nektek! :)
2020. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 🤗
2020. okt. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!