Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kisse fura kerdes. Pozitiv...

Egy kisse fura kerdes. Pozitiv lett 2 tesztem is a nem vart utan napokkal, tervezett baba, megsem merem elhinni, hogy maris sikerult. Veletek is volt hasonlo?

Figyelt kérdés
sosem volt szerencsere abortuszom vagy vetelesem, nem is vagyok mar tul fiatal, tervezett baba, hazassagban, ennek ellenere alig merem elhinni, hogy osszejott a 2. probalkozos honapban. Jovo hetre van idopontom az orvoshoz, de olyan nehezen telnek a napok, pedig mar 1 hete tudunk a babarol. Veletek vagy ismerosotokkel volt ilyen, hogy szinte nem merte elhinni, annak ellenere, hogy semmi nem indokolta a hitetlenseget ill hogy kimondottan orult a hirnek?

2018. jan. 8. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Gratulàlok.Tesztet megnézhetem, olyan jó pozi teszteket làtni.😊
2018. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. koszi! hat ha elmagyarazod, hogy hogy kell feltolteni, akkor megmutatom. :)
2018. jan. 8. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Én is nehezen hittem el :)

Első, ez a "perverzió" megoldható úgy, hogy beírod google képkeresőbe, hogy pozitív terhesteszt. Bocs de hülyét kapok amikor tesztes kérdések alatt valaki egyből írja hogy mutiiii..tele a net kétcsíkos pisis tesztekkel.

Kedves kerdező, neked szívből gratulálok :)

2018. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszonom ! :) jo erzes, hogy nem vagyok teljesen egyedul ezzel a fura erzessel. meg annyi,hogy ha mas is erzett igy, akkor kb mikor hitte el tenyleg a dolgot? :)
2018. jan. 8. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok, az uh után az orvosnál :) (7. hétben voltam)
2018. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Hú, gratulálok!! :) Majd ha látod ultrahangon... :)
2018. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak jovo het szerdara van idopontom, addig tuuuuul sok ido van meg.:)
2018. jan. 8. 21:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Bármikor cserélnék veled! Mi 7 hónapja várunk egy két csíkos tesztre, sajnos egyenlőre hiába. De nem merném beleélni magam és amíg dokihoz nem mennék izgulnék is, hogy minden rendben legyen.

2018. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ingyen képfeltöltés.De gratulàlok
2018. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!