Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt...

X-epil terhességi teszt mennyire megbízható? Nektek hány nap késés után látszott a második csík?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem várt előtt egy nappal teszteltem reggel a második pisibol és egyből pozitív, igaz nem volt nagyon erős de ha ránézek egyből ki lehet venni hogy ott van.

Amikor az első babámat vartam csináltam 5nap késes után egy intimed tesztet, olyan negatív volt hogy minden kedvem elment. Mindig szinte napra pontosan megjött és nem tudom mi lehet a baj, mikor minden rendben volt. Másnap csináltam egy 25os érzékenységű x epilt egyből olyan pozitív lett..délután megcsináltam a masikat is az is kb 10mp után már latszodott. Szerintem akkor az intimed teszt volt rossz ,duplas volt, és egyik se mutatott semmit. Az x epil egyből. Szerdán facellet fogom kipróbálni, elvileg az erősebb csíkot tud produkálni.

2021. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!