Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregnasens teszt mennyire...

Pregnasens teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Most csináltam egyet időn belül halvány 2 csíkos lett és nem tudom el hihetem-e?? Tegnap volt a nem árt napja hál istennek nem jött meg. Van aki ismeri ezt a tesztet?

2020. okt. 15. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyen teszt... manapság már a kémiait is kimutatják. Minden teszt megbízható, ha normálisan van használva.


Késik a mensid, halvány pozi a teszted, lehet kezdeni örülni :) Ha fotózható és tényleg két csík, akkor pozi.

2020. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Vakuval és vaku nélkül. Szerintetek?

2020. okt. 15. 15:32
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Én nem làtom a 2. csíkot :(

Sajnálom :(

2020. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pozitív pláne késés mellett. Esetleg ha később fogant még lehet pozitív. Ezt a tesztet nem ismerem, de nekem már az X-epil is a nemvárt előtti napon egyértelműen pozitív volt. Ezen sajnos én nem nagyon látok semmit, de ne legyen igazam.
2020. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Negatív. Tesztelj két nap múlva, ha addig nem jön meg.
2020. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek zöld kezet nyomtam. Kicsit el keseredtem azt hittem ti is látjátok. de vettem facelle tesztet és reggel meg próbálom azzal.
2020. okt. 15. 15:55
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A vaku nélküli képen én látom nagyon halványan a 2.csíkot.

De ne éld bele magad! Két nap múlva tesztelj ujra.

2020. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]

A férjem telefonjával csináltam a képet hát ha ezen látszik mire gondolok.

2020. okt. 15. 16:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Én látom halványan!
2020. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Így látszik valami, de késés mellett elég halványka. A Facelle meg fogja mutatni mi a helyzet.
2020. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!