Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 26- ik napon...

Aktus utan 26- ik napon biztos a doki vizsgalati eredmenye?

Figyelt kérdés

z aktus a ciklusom vege fele tortent, tehat 6 napom volt a kovi menzeszig, ami aktus utan harom nappal hamarabb meg is tortent.

A doki altal keszitet terhessegi tesztben es a huvelyi ultrahang eredmenyeben meglehet bizni?

Azt mondta tuti nem vagyok terhes.

De annyira fura hogy mar ez a negyedik het, hogy szedulok es emelygek. Volt azota megint mensim, harom napja lett vege, de azota szuro erzest erzek a petefeszkemben es a megehemben.

Bizzak a doki szavaban?


2020. okt. 21. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol csinálj még egy tesztet. De 2 menstruáció és egy hüvelyi uh után igencsak el kéne hinni amit az orvos mond.
2020. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lennél, akkor nem mensturálnál és már minimum petezsákot látna az orvos, de inkább embriót is, a teszted meg full pozitív lenne a rakat HCG-től.


Nem értem, miért kérdőjelezed meg az orvos szavát, egy terhességmegállapítás azért az esetek elsöprő többségében nem haladja meg egy nőgyógyász képességét.

2020. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Már megint te?

Biztos h nem vagy terhes!

Írtuk már h pszichológushoz menj el.

Tudom nem hiszel benne, de tényleg elkéne beszélgetned vele

2020. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ha még az ultrahangnak sem hiszel, akkor kinek? XD Émelyegni szédülni bármitől lehet, én pl az alacsony vas miatt szoktam... mióta szedem a vasat lényegesen jobban vagyok. Vérnyomás is okoz szédülést, émelygést. Nézesd meg őket... ezek nem csak terhes tünetek lehetnek..... Ha még ezek után is azt gondolod márpedig terhes vagy, akkor keress fel egy szakemebrt, aki a lelkeddel foglalkozik, mert valami nem stimmel nálad.
2020. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jogos, igazatok van. Valami nem oke velem. Sose viselkedtem igy......


Sokat olvastam a temaban es kb. mar mindent gyanusnak velek. A melleimen levo eros megduzzadt verereket sem ertem. Lehet eddig is ott voltak es csak most lettem rajuk figyelmesebb es masnak is ilyen...

2020. okt. 21. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhes akarsz lenni. Ennyi, de hidd el, a teszt pozi lesz, ha terhes leszel. Ha van terhes tünet, akkor van kimutatható hcg. Szúszá.. a nőkben a hormonok állandó ingadozása is produkál mindent. Ovulációs, mensis és terhes tünetek egy az egyben megegyeznek. Ergó mindig van valami. De egy biztos, ha a tünetet terhesség okozza azt a teszt mutatni fogja. Ha negatív tessék elhinni. A doki meg uh-n egyértelműen látta volna.
2020. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek terhes lenni.....

De most mar igyekszem hinni a kornyezetemnek, es nem ezen kattogni.

2020. okt. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!