Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy furcsa kérdéssel fordulnék...

Egy furcsa kérdéssel fordulnék hozzatok! Akinek a párja antidepresszánst, gyógyszert szed? Az én párom 3 éve és most gyereket szeretnénk nagyon, lehet olyan, hogy nem eshetek tőle teherbe?????

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Mármint lehet hogy nem esel, de az nem amiatt, hogy antidepresszánst szed.
2020. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a fogamzásgátló az, ami meggátolja a teherbe esést.

Van olyan gyógyszer, ami rontja a teherbe esés esélyét, de attól még teherbe eshetsz.

A többi gyógyszer káros lehet a magzatra. Szóval előbb konzultáljatok orvossal. Ír fel másik gyógyszert a párodnak, ha szükséges.

2020. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az antidepresszáns okozhat szexuális zavarokat.De nem káros a gyerekre, mert nem te szeded.

Én szedtem antidepresszánst, tudom miről van szó. Ezért ne haragudj, hogy megkérdezem, hogy biztosan (most) szeretnél gyereket tőle? Először őt kellene rendbe tenni, mert egy kisgyerek mellett csak még rosszabb lehet az állapota (egy kisgyerek plusz felelősséggel, teherrel jár ) .Persze, csak ha szereted és van erőd kihozni ebből.

2020. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!