Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe essek, ha nem védekezünk de viszont nem bennem megy el?..ő azt mondja nincs elôváladék... Nem lenne probléma ha teherbe esnék, mert tervezzük.

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Én megértem. 3 éve védekezünk megszakítással, viszont csak 2 hónapja fogalmazódott meg bennünk, hogy mostmár igazán szeretnénk babát, ezért azóta így sem "védekezünk".

Szerintem van az a helyzet, amikor az ember nyugodt, jó életet él, még nem érzi 100%-ban, hogy eljött az idő, de ha a sors úgy hozza, hogy így is jön a baba, hát jöjjön csak. Mi így voltunk vele. :)

Sajnos nem jött és ez a második hónap, amikor úgy tűnik, hogy az éles próbálkozások mellett sem jön. Az sem kizárt sajnos, hogy valami probléma van.

2020. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez az "élethelyzet" szimpla önáltatás, vagy hogy nyersebb legyek hazugság és mérhetetlen tiszteletlenség. Egy gyerek akkor foganjon meg, ha mindkét szülője akarja és várja! Én elvárnám minden szülőtől, hogy ezt a döntést képes legyen egyértelműen meghozni és nyíltan vállalni. Mert egy ember élete megérdemli a tiszteletet.
2020. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az, hogy úgy van vele egy pár, hogy semmi gond, ha picit korábban jön a teljes mértékben tervezettnél a baba, nem jelenti azt, hogy nem tisztelném és imádnám mindennél jobban. Mi egy kis csodának tartottuk volna, ha összejön így is és az ember a csodáknak örül! Ezt rengetegszer átbeszéltük.

Sajnos a mi kis csodánk elmaradt és csak reménykedni tudunk benne, hogy nincs semmi probléma ennek a hátterében.

2020. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Így romantizáljuk a gyávaságot.Köszi a példát!
2020. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszi a provokatív választ, hát legyen igazad. :)

Én elfogadom, hogy szerinted ez gyávaság és kerek perec meg kell hozni A döntést.

Kérlek te is fogadd el, hogy másnak lehet más véleménye.

2020. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!