Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozós időszakban,ha a...

Próbálkozós időszakban,ha a fèrjem iszik estènkènt sört vagy fröccsöt, akkor az okozhat problèmát?

Figyelt kérdés

Egyébként nagyon egészségesen ètkezik,de szokott keveset esténként inni. Nem rèszegedèsig,mert szerencsére úgy még sosem láttam.

Van ,hogy egy pohár fröccsöt én is megiszom. Kb egy deci bor két dl víz.


2020. szept. 24. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondoljunk csak bele, hogy az iszákos söpredék úgy szaporodik mint a nyúl. Ehhez képest...
2020. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, egészségileg egyáltalán nem. De bennem rossz emlékeket idéz a családi hátterem miatt...
2020. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem sem :)

Egyébként mi terveztük a babát, egészséges életmód mellett kétszer elvetéltem sajnos.

Harmadjára elég rossz dolog történt, ezért nem voltunk együtt, csak kétszer a hónapban. Mind a ketszer családi buli után, úgy igazán becsípve. Jaj, mondjuk ki, berúgva. 🥴

Terhes lettem, egészséges, 11 hós már.

2020. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Én 2 lityi bor, meg kb 10 tüske után hoztam össze a jányomat. Olyan részeg voltam, nem is emlékszek a fogantatásra.
2020. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is egy ilyen becsiccsentős estén fogant a lányom 😂😂😂. Férjem sem volt éppen szomjas. Hosszú, nehéz és szomorú idő után akkor éreztük először igazán jól magunkat. Meg is lett az eredménye...pár hét és szülök.
2020. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,most megnyugodtam. :)

Egyik ismerősöm belém ültette a bogarat,hogy az ő férje egy kortyot sem ivott és szerinte azért lett hamar terhes.

2020. szept. 24. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha neked nem probléma, hogy egy alkoholista lesz a gyereked apja...
2020. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem alkoholista,mert megiszik 2dl bort vagy 1 üveg 0,33-as sört.
2020. szept. 24. 18:13
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
A nyolcasnak igaza van, az alkoholista azt jelenti, hogy XY gyakran, rendszeresen, naponta fogyaszt alkoholt. Nem szükséges ehhez berúgni.
2020. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!