Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trifázisos görbénél még...

Trifázisos görbénél még egyszer fel kell ugrania a hőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 éve védekezés nélkül vagyunk együtt párommal. Pár hónapja viszont nagyon rajta vagyunk a baba projekten, sajnos eddig sikertelenül. Ez a 2. ovutesztes hónap, ehhez igazítottuk az együttléteket. Méhpempő stb megy mellette. Ez az első hónap viszont, hogy hőmérőzök. 8.DPO- n vagyok. A kérdésem az lenne, hogy trifázisos görbénél, még egyszer megemelkedik majd a hő, (ha) vagy előtte általában leesik, majd ismét felszúr?

M.



2020. okt. 22. 12:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Képfeltöltéssel nem boldogulok. Azt írja a képkezelő, h általános hiba. Méretet beállítottam pedig. Ötlet?
2020. okt. 22. 12:55
 2/15 A kérdező kommentje:
2020. okt. 22. 13:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem esés nélkül emelkedett még 0.2-t 9. dpo körül, amikor terhes lettem.
2020. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Hány sikertelen hónap után sikerült? És hányadik Dpo-n teszteltél?
2020. okt. 22. 14:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően a 2. emelkedés a lényeg, meg hogy ugye beleesen a beágyazdási szakaszba (6-12. DPO). De nekem is 7-8. dpo körül van mindig egy kiugrás, mert állítólag luteális félidejében van még egy hormonlöket.

Ha hosszabb ideje vezeted a görbéd és ez újdonság, akkor lehet esély a teherbeesésre.

2020. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Első hónap, hogy vezetem, ezért nem reménykedek még, egyelőre csak próbálom megérteni, hogy miket mikor kell figyelni. 2 éve védekezés nélkül nem sikerült még sajnos összehozni a kisbabát, így nem vagyok az a nagy reménykedős, azon már túl vagyok. Inkább az lh teszttől és a méhpempőtöl várom, hogy hátha most.. Na meg most már kíváncsian várom a következő napok ébredési hőjét
2020. okt. 22. 22:42
 7/15 A kérdező kommentje:

Ma picit feljebb ment

[link]

2020. okt. 23. 09:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Szép! Drukkolok! :) 10. DPO után érdekes, hogy lemegy-e lassan vagy akár gyorsan a vége felé.

5-ös voltam.

2020. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolást, kíváncsian várom én is :)
2020. okt. 23. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
ma hogy alakult a hő?
2020. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!