Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után írnak fel...

Mennyi idő után írnak fel bármit, ami elősegíti a terhességet? Mi nagyon szeretnénk és sürgőssen! A párom hamarosan megy külföldre. Van vmi ötletetek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem irtad hogy mióta próbálkoztok. Nem feltétlenül kell rögtön gyógyszert szedni... Vannak különféle recept nélkül kapható szerek (Hormeel S csepp, Gynex csepp, Méhpempő kapszula, cickafark tea, palástfű tea, Elevit, stb...)amik elősegitik a terhességet.

Én is ezeket szedem. Még nem tudom az eredményét, de azt olvastam a neten sok embertől hogy nekik bejött....

2008. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még csak egy hónapja. A teákat én is olvastam vhol. Elképesztő, hogy vannak ilyen emberek, mint Te, akik ilyen gyorsan és készségesen válaszolnak! Köszönöm! :)
2008. nov. 28. 20:31
 3/13 A kérdező kommentje:
Ui: Az elevitet szedem, már másfél levél elfogyott. De félek, mert 15-16 éves korom óta szedtem fogamzásgátlót, most tartottam 3 hó szünetet és 28 éves elmúltam.
2008. nov. 28. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felírni semmit nem fognak, de próbáld ki a málnalevél+palástfű teát. Pár ismerősöm kipróbálta, és pár hónapon belül összejött nekik a baba. Csak hőmérőznöd kell hozzá. Amikor megjön elkezded inni a málnalevél teát, ez elősegíti a peteérést. Aztán, ha a program kiírta, hogy megvolt a pé-d, akkor válts át a palástfűre, mert ez a beágyazódáshoz jó.
2008. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. A neten ha beirod a google-ba ezeknek a szereknek a neveit amiket irtam, el tudsz róla részletesen olvasni mindent.
2008. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi. Én is 10 éve szedtem, abbahagytam, 2 hóra már volt baba. Nem lesz itt baj...:-)
2008. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 4 honap probálokzás után mentem dokihoz! De nem tudják ellenőrizni h miota probálkoztok!!!
2008. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit ajánlott a doki 4 hónap próbálkozás után?
2008. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hsg-t csináltak elötte hormon vérvételt! Most 5.hónapja próbálkozunk! HA megjön most elkell kezdenem a clostit!
2008. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Erre a becsapósdira már én is gondoltam! :)
2008. nov. 28. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!