Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik úgy estek teherbe a...

Akik úgy estek teherbe a tesóval, hogy előzőleg nem jött meg a menstruációjuk még, ti honnan tudtátok, hogy megint babát vártok?

Figyelt kérdés

A lányom még csak három hónapos, szoptatom, és egyelőre még nem jött meg a menstruációm, szóval annyira nem vesszük komolyan a védekezést. Akarunk majd tesót, bár még nem "vágyom" az újabb terhességre, azért kis korkülönbséget szeretnék, szóval nem esnék pánikba, ha mégis jönne.

Abban az esetben, ha netalán most megfoganna, mielőtt még akár egyszer is menstruáltam volna, mégis miből lenne érdemes gyanakodnom? A lányommal a 6. héttől kezdve hánytam minden reggel, de hát ezt nem vehetem biztosra, hogy a második gyerekkel is ugyanez lenne a helyzet.


Nálatok ez hogy volt? Honnan tűnt fel, hogy babát vártok megint?


2020. okt. 24. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
A tesómmal nem tudtam teherbe esni, a gyerekemmel viszont igen.
2020. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
A tesómmal anyám esett teherbe.. nem tudom miről beszélsz??
2020. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
11. Héten derült ki a 3.gyerek. visszamentem a dokihoz, hogy még nem jött meg a szülés óta és időszerű lenne. Cerazett fogamzásgátlót szedtem meg sem fordult a fejemben, hogy terhes lehetek. Majdnem lefordultam a vizsgáló székből.
2020. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-2 köszi, nagyon hasznos a válaszotok. Szinte már megérte ezért karaktereket áldoznotok rám.


3. Neked tényleg köszi. Honnan tudtad, hogy időszerű lenne megjönnie? Nekem fogalmam sincs, mikortól várjam, 1 év, 2 év?

2020. okt. 24. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Amíg tesót akarsz a gyereknek, addig vétek gyereket vállalni. Gondolj rá úgy, hogy második gyerek. Ugye mennyire más?
2020. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Jaj ti kötekedni jártok ide?
2020. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 mensim volr.. de teljesen random időpontban



Megéreztem, hogy valami van


Az első uh 6+2 volt méret szerine

2020. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem a doki kb 6 hónapot mondott, hogy menjek vissza kontrollra, ha nem jön meg.
2020. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!