Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció napján negatívat...

Menstruáció napján negatívat teszteltem, de még nem jött meg. Így lehetséges a teherhesség? Lent folytatom.

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk. 2 napja késik, a teszt negatív, én halványan se láttam rajta semmit, de hányingerem van, fájnak a mellbimbóim, és szúr az alhasam, de nem görcsölök. 18 napja voltunk együtt. Ha továbbra sem jön meg, tesztelek megint, de mennyit kéne várnom vele? Szerintetek így még lehetséges a terhesség?

2020. okt. 20. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

2 nap “késés” nem késés.


A teszt elvileg leghamarabb 14 nap után tudja kimutatni. Az, hogy te az vagy-e, 50-50%

2020. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

18 nappal aktus után, két napja késő menses mellett a negatív teszt 95%-os eséllyel az is marad. Matematikai esélye persze van, hogy öt napig életben maradtak a spermiumok, és későn ágyazódott be, és a többi...


Szerintem nem valószínű, de két nap múlva tesztelj újra, aztán meglátod.

2020. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ovuláció előtti napon voltunk együtt, egyébként.

Ment a pipa mindenkinek.

Ha valaki még írna, az nyugodtan!

2020. okt. 20. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha később volt ovud, mint gondoltad, akkor van remény, ha időben akkor sajnos nincs terhesség. Ovu után 14 nappal tehát a nem várt napján a 25-ös tesztek is egész szépen mutatják. Akinek napokkal később lesz csak halvány pozi, annak annyi nappal később volt ovuja. Ha a vélt ovud után is voltatok még együtt, akkor talán később volt ovu és lehet reménykedni.


2-es szépen leírta, kicsi az esély, de nem nulla, én őszintén megvallva nem reménykednék.


Minden esetre mielőbbi sikert kívánok!

2020. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos nem tudok, nem reménykedni :( még mindig nem jött meg, és nem is görcsölgetek, csak szúr az alhasam, van amikor elég erősen bele is szúr, pár nap múlva, ha még mindig nem jött meg tesztelek, kiváncsi vagyok. Menzi előtt mindig görcsölök, meg közben is. A mellem is szokott fájni, de most csak a mellbimbóm, meg nagyon fáradt vagyok. De amíg nincs hcg, addig nem lehetne tünet, szóval lehet ez a menzi most más lesz, nem tudom. Majd megírom, mi lett végül.
2020. okt. 20. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap késés után is csak halványan volt pozitív. Majd írd meg mi lett!
2020. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2020. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött végül, pedig előtte való nap halvány pozitív lett a tesztem..
2020. nov. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!