Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfolrdult már, hogy valakine...

Előfolrdult már, hogy valakinek aki a fogamzásgátló tabletta abba hagyása után megjött a menzesze és még abban a hónapban terhes lett? Én csak 1.5 hónapig szedtem fog. Gátló tablettát.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél hónap? Abbahagytad a tablettát levél közben?
2010. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen abba hagytam,mert rosszul is voltam tőle és gyermeket is szeretnék minnél hamarabb.
2010. aug. 9. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, május 10-én hagytam abba több, mint két év után a tabit, aztán 3 hét múlva vérzés, újra 3 hét múlva még egy mensi, és így utolsó mensi jún. 10-én jött meg, a terhességem azóta datálódik, szóval most 8 és fél hetes vagyok! :) hajrá, de szerintem a második mensit várd meg!
2010. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!